Spokojny wypoczynek w Sandomierzu

Małe miasta mają to do siebie, że lgnie do nich wielu turystów. A to dlatego, że wielu z nas ceni sobie spokojny wypoczynek z daleka od wielkomiejskich tłumów i korków. Im spokojniej tym lepiej. Niezależnie od wieku, każdy ceni sobie wysokiej jakości odpoczynek. A tylko w ciszy człowiek odpoczywa najpełniej.
Read more

Zapraszamy do Sandomierza

Sandomierz to najbardziej znane miasto w województwie świętokrzyskim. Jego wyjątkowe położenie na siedmiu wzgórzach sprawia, że nazywa się go „małym Rzymem”. To jedno z najbardziej znanych miast turystycznych w dolnej części Polski. Przyjeżdżają tutaj turyści z całej Polski i ze świata. Też my zachęcamy do zobaczenia przynajmniej raz w życiu tego wyjątkowego miasta.
Read more

Czy rejsy morskie to dobry pomysł na urlop?

Zastanawiałeś się kiedyś jak zmienić zwykły urlop w niesamowitą przygodę? Może lubisz wyzwania, ale nie widzisz sposobności, by przerwać schemat spędzania kilku wolnych dni. Jeśli lubisz może, to te rejsy morskie są wprost stworzone dla ciebie! Read more

Wczasy w Polsce czy za granicą?

Im bliżej do lata, tym częściej nasze głowy zaprząta planowanie urlopu. Jechać znowu na tydzień do Władysławowa czy może spełnić wreszcie marzenie o odległej egzotyce? Wczasy nad Bałtykiem lub tydzień wśród zakopiańskich hal mają swoje dobre strony, ale może  czas wreszcie pójść o krok dalej? Read more

Wyjazd firmowy – jak go zorganizować?

Popularność wyjazdów firmowych rośnie – najczęściej są one organizowane w hotelach z dala od miasta, blisko natury. Celem takich wyjazdów jest integracja pracowników, możliwość wprowadzenia do grup osób nowo zatrudnionych. Wyjazdy organizowane są najczęściej przez działy marketingu. Jak je przygotować? Read more

W Ossie zawitał nowy dyrektor sprzedaży

W Ossie zawitał nowy dyrektor sprzedaży

Stanowisko dyrektora sprzedaży w jednym z największych centrów hotelowo-konferencyjnym, czyli Hotelu Ossa Congress & Spa w okolicy Rawy Mazowieckiej objął Michał Bienias. Ten doświadczony specjalista od marketingu i sprzedaży jest doskonale znany w branży hotelowej – od teraz zajmować będzie się zarządzaniem pionem sprzedaży, kreowaniem oraz realizacją strategii oraz koordynacją działań marketingowych. Read more

Odpoczynek blisko gór

Wypoczynek w regionach górskich wybiera coraz więcej Polaków. Cenią sobie oni nie tylko kontakt z naturą, ale również możliwość oddychania świeżym powietrzem. W Polsce nie brakuje interesujących pasm górskich, jednak bez wątpienia to Tatry cieszą się największym zainteresowaniem. Gdzie warto się zatrzymać? Z jakich atrakcji skorzystać? Oto kilka wskazówek!

Tatry nieodłącznie kojarzone są z Zakopanem. To miasto-uzdrowisko znane jest z pięknych Krupówek, ale również możliwości wjechania na Gubałówkę, Kasprowy Wierch. Turyści chętnie wybierają się także na niewymagający spacer do Doliny Chochołowskiej czy Kościeliskiej. Popularność Zakopanego przekłada się jednak na olbrzymi tłok w mieście – osoby poszukujące spokoju i ciszy nie będą zadowolone. Alternatywnym rozwiązaniem jest wybranie się do pięknej Bukowiny Tatrzańskiej.

Wczasy w Bukowinie Tatrzańskiej

Bukowina kojarzona jest przede wszystkim z nowoczesnymi termami – w tym miejscu czas może spędzać cała rodzina. Osoby aktywne cenią Bukowinę za wiele interesujących stoków narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Narciarze mogą liczyć również na liczne punkty gastronomiczne i serwisy narciarskie.
Szukasz idealnego miejsca noclegowego dla siebie i bliskich? Sprawdź najlepsze oferty – willamajerczyk.com.

Jak zaplanować tegoroczne wakacje?

Zaplanowanie wakacji dla wielu osób spore wyzwanie – należy nie tylko zgrać terminy w pracy, ale również znaleźć odpowiednie miejsce, noclegi, zainteresować się atrakcjami w okolicy. Taka ilość zagadnień logistycznych zajmuje sporo czasu, dlatego coraz większa ilość Polaków decyduje się na wyjazd z biurem podróży. Korzystając z ofert biur podróży możemy być pewni, że wszystkie formalności zostaną załatwione za nas, a my jedynie musimy stawić się w wyznaczonym terminie na lotnisku. Co warto wiedzieć o wyjazdach z biurem podróży?

Wczasy, wycieczki, wczasy egzotyczne

Zasadniczo biura podróży mogą zaoferować nam wczasy stacjonarne lub też pełne atrakcji wycieczki objazdowe. Każda z opcji ma wiele zalet. W przypadku wycieczek objazdowych turyści mają możliwość zwiedzenia olbrzymiej ilości ciekawych miejsc pod okiem przewodnika, który jednocześnie stanowi skarbnicę wiedzy. Dodatkowo takie wycieczki obejmują noclegi w różnorodnych miejscach – wycieczka przemieszcza się z miejsca na miejsce.
W przypadku zaplanowanych wczasów wyjazd ogranicza się do jednego miejsca i stałego zakwaterowania turystów w wybranym hotelu.

Co wchodzi w cenę wyjazdu do krajów zagranicznych? Przede wszystkim są to przeloty, transfery z lotnisk, opieka pilota i rezydenta, zakwaterowanie w wybranym hotelu, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień takich jak basen czy sauny. W skład ceny wyjazdu nie wchodzą wycieczki fakultatywne – są one osobno płatne, już podczas trwania wyjazdu, do kieszeni pracownika biura.
Co robić podczas wyjazdów egzotycznych? Atrakcje turystyczne na Dominikanie czy Seszelach to przede wszystkim możliwość relaksowania się na wspaniałych, czystych plażach, nad brzegiem krystalicznie czystych mórz. Osoby aktywne powinny zainteresować się wypożyczeniem roweru czy skuterów i przejechać się po okolicznych miejscowościach, poznając jednocześnie kulturę i folklor!

Wypoczynek na Podhalu – zaplanuj go w godzinę!

Podhale kojarzone jest przede wszystkim z Zakopanem – miasto to nie bez powodu nazywane jest zimową stolicą Polski. W Zakopanem odbywają się konkursy skoków narciarskich, liczne imprezy sezonowe. Dodatkowo miasto oferuje niezwykle szeroką bazę noclegową dla swoich gości. Z pewnością każdy z nas znajdzie tam coś dla siebie. Read more