Zapraszamy do Sandomierza

Sandomierz to najbardziej znane miasto w województwie świętokrzyskim. Jego wyjątkowe położenie na siedmiu wzgórzach sprawia, że nazywa się go „małym Rzymem”. To jedno z najbardziej znanych miast turystycznych w dolnej części Polski. Przyjeżdżają tutaj turyści z całej Polski i ze świata. Też my zachęcamy do zobaczenia przynajmniej raz w życiu tego wyjątkowego miasta.

Noclegi w Grill Solo

Zanim wyruszą Państwo do Sandomierza, warto już wcześniej zarezerwować sobie wygodny i komfortowy pokój. Grill Solo znajduje się bardzo blisko starego miasta oraz typowych, turystycznych ścieżek dla piechurów. Bardzo dobrze wyposażone pokoje z łazienką oraz takimi szczegółami jak woda mineralna, szampon, mydło i zestaw ręczników, sprawią, że nasi goście poczują się zadbani i wyjątkowo potraktowani.

Dla zmotoryzowanych mamy parking z monitoringiem, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o swój pojazd. Pokoje dodatkowo są klimatyzowane, więc wypad letni nie będzie stanowił problemu, nawet w upalne dni w pokoju będzie przyjemniej. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://grillsolo.pl/.

Blisko atrakcji turystycznych

Grill Solo jest zlokalizowany bardzo blisko atrakcji turystycznych Sandomierza. Spod naszego budynku można wyruszyć do każdego zakątka Sandomierza. Znajdujemy się pomiędzy wąwozem św. Królowej Jadwigi a wzgórzem Salve Regina. Spacerem można dotrzeć pod Zamek Królewski, Bramę Opatowską, Stare Miasto.

Sandomierz słynie z pięknych, naturalnych ścieżek spacerowych oraz rowerowych. Ścieżki wokół Gór Pieprzowych na pewno zachwycą niejednego wędrownika. Spacerować po Sandomierzu można cały dzień, odpoczywając przy tym od zgiełku miasta i codziennego pośpiechu.

Restauracja i catering w Grill Solo

Oprócz bardzo dobrze urządzonych pokoi oferujemy również pyszne posiłki, które można zjeść na miejscu w naszej restauracji. Możemy pochwalić się naprawdę wyśmienitym jedzeniem, w którego skład wchodzą naturalne składniki od lokalnych rolników. Bogate i różnorodne menu spełni oczekiwania każdego. Menu można wcześniej zobaczyć na naszej stronie internetowej https://grillsolo.pl/.

Oferujemy również catering. Dowozimy pyszne jedzenie do firm, na rodzinne spotkania oraz dla grup zorganizowanych i turystycznych. Nasze jedzenie jest robione przez profesjonalnych kucharzy, jest zawsze świeże i ciepłe, dostarczane na miejsce przez wykwalifikowaną obsługę. Tak jak w przypadku jedzenia na miejscu, na dowóz również oferujemy bogate menu dla klientów o różnych wymaganiach smakowych.