Sezon rowerowy czas start

Wiosna powoli rozpoczyna się na dobre, a więc jest to dobry czas by pomyśleć o rowerze na sezon rowerowy 2019. Bez względu na to, czy szukamy roweru męskiego, damskiego czy dziecięcego – warto postawić na dobry i sprawdzony sprzęt, który bezawaryjnie posłuży nam przez kilka (a nawet kilkanaście) lat. Jakie rowery są must „have” w tym sezonie? Oto nasze wskazówki.

1. Rower dla każdego

Coraz więcej klientów z całej Polski (bez względu czy są to amatorzy, czy profesjonaliści jazdy na rowerze) stawia na rowery merida Kraków. Producent tych rowerów oferuje rowery między innymi: górskie, przełajowe, szosowe, fitness, gravel, crossowe, trekkingowe oraz miejskie. Z każdego typu można wybrać idealny sprzęt zarówno dla mężczyzny, kobiety czy dziecka w każdym wieku.

2. Rower dobrany do indywidualnych potrzeb

Rowery merida Kraków bez problemu można dobrać do indywidualnych potrzeb klienta. Bez względu na to, czy potrzebujemy roweru do dojeżdżania do pracy, na wycieczki rowerowe poza miasto czy codziennych treningów – ten typ świetnie dopasuje się do naszych potrzeb. Jego dużym plusem jest funkcjonalność oraz wytrzymałość. Producent stawia również na nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu modele dostępne w sklepach są naprawdę sprzętem innowacyjnym, dobrym i sprawdzonym.

3. Akcesoria

Co ciekawe, modele merida można wyposażyć również w niezbędne akcesoria, które potrzebne będą każdemu rowerzyście na trasie. Producenci meridy oferują między innymi: bagażniki, bidony, dzwonki, hamulce, pedały, pompki, rękawiczki, siodła, torby, zapięcia rowerowe, przyczepki rowerowe, oświetlenie itp. Pozwala to na kompletne wyposażenie roweru we wszystkie niezbędne akcesoria.

4. Ceny

Rowery merida Kraków można kupić już w sprawdzonych sklepach rowerowych już od 1 500 zł do nawet 6 000 zł. Oczywiście wszystko zależy od konkretnego typu, modelu czy jego wyposażenia. Jeżeli jednak planujemy rower, który posłuży nam przez lata – warto zainwestować w dobry i sprawdzony model. Przed zakupem dobrym pomysłem jest również konsultacja zakupu z fachowcami (pracownikami) sklepu rowerowego. Doradzą oni jak zmierzyć rower, by był dobrany do naszego wzrostu oraz jaki model spełni nasze oczekiwania.

Rower to ważny sprzęt dla każdego fana dwóch kółek. Warto zastąpić nim samochód i jak najczęściej korzystać z podróży na świeżym powietrzu. Rower to również świetna okazja, by spędzać czas z całą rodziną i przyjaciółmi. Nie ma nic przyjemniejszego jak rodzinne, weekendowe wycieczki poza miasto. Najbliższe miesiące i pogoda na pewno będą nas do tego zachęcać.

Więcej informacji znajdziesz na stronie rowery merida Kraków.