Technologia

Power bank z nadrukiem nie tylko jako forma reklamy

Wiele firm traktuje power banki z nadrukiem jako ciekawe gadżety reklamowe, które można podarować kontrahentom czy klientom. Także obdarowani doceniają funkcjonalność takich gadżetów reklamowych – power bank z nadrukiem oczywiście jest traktowany jako prezent od danej marki, ale można z niego również skorzystać, aby doładować smartfon.

Power bank – co to takiego?

Choć o power bankach mówi się coraz częściej, to jednak nie wszyscy ich posiadacze do końca wiedzą, czym jest power bank. Niektórzy producenci nazywają je akumulatorami czy bateriami zewnętrznymi, inni z kolei traktują je jako dodatkowe zasilacze, zapewniające urządzeniom elektronicznym doładowanie w krótkim czasie.

Power banki są właśnie takim zewnętrznym źródłem energii, które pozwala na doładowanie większości urządzeń typu smartfon, tablet czy aparat fotograficzny. Ze względu na małą pojemność baterii, która zazwyczaj ma około 2200 mAh pojemności, z power banków korzystają głównie posiadacze smartfonów, traktując je jako awaryjne zasilanie, idealne w podróży.

Power banki jako nośniki reklamowe

Ze względu na rosnące zainteresowanie power bankami branża reklamowa wykorzystuje je również jako modny gadżet reklamowy. Na rynku dostępne są zarówno tradycyjne power banki, dostępne jako płaskie baterie czy czworokątne, długie akumulatory, które nie zajmują zbyt wiele miejsca. Modne są również power banki z nadrukiem, które mogą zaskakiwać kształtem.

Na popularności zyskują również power banki, które są jednocześnie wskaźnikami czy latarkami. Część producentów idzie jeszcze dalej, oferując power banki w zestawach razem z ładowarkami do samochodu, aby również w czasie jazdy można było doładować zewnętrzny zasilacz. Oczywiście najpopularniejsze są power banki dostępne razem z kompletem przewodów z końcówkami do najpopularniejszych urządzeń elektronicznych.

Jaki power bank wybrać do reklamy

Wybór power banków do nadruków reklamowych jest uzależniony od kilku czynników. Mimo dostępności power banki różnią się nie tylko wielkością, ale również pojemnością akumulatora czy rodzajem wykończenia, co ma realne przełożenie na cenę takiego gadżetu.

Z myślą o wykorzystaniu power banków pod nadruki warto wybierać urządzenia o raczej płaskiej powierzchni, która zwiększy trwałość nadruku. Przy power bankach oferowanych w kompletach z różnymi rodzajami ładowarek warto zadbać również o wykonanie nadruku także na pudełku, w którym oferowany jest cały zestaw.

Artykuł powstał we współpracy z Pola Studio

Previous ArticleNext Article
pergoly na terasu https://xann.pl/sitemap svetla do zahrady