Pogłębiaj umiejętności z After Effec

After Effect to profesjonalny program zarówno dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z projektowaniem graficznym, jak i doświadczonych grafików, chcących pójść o krok dalej i rozwijać umiejętności. Nie musisz zapisywać się na drogie i czasochłonne kursy stacjonarne, żeby się dokształcać i szlifować umiejętności. Jednorazowy zakup kursu online daje ci nieograniczony dostęp do fachowych materiałów szkoleniowych, które nawet z opornego ucznia zrobią mistrza grafiki i animacji! Wybierz wersję dla siebie i daj się wciągnąć w kreatywny, wirtualny świat.

After Effect CC 2015 – Podstawy

Poprzez stronę cgwisdom.pl/kursy-wideo/after-effects.html możesz poznać tajniki animacji w trzech rodzajach kursów z programu After Effects. Pierwszy z nich to wersja przygotowująca początkujących użytkowników do pracy w zaawansowanym środowisku graficznym. Kurs składa się z trzech części. Pierwsza to elementarne przeszkolenie z podstawowych funkcji programu, czyli zasad prostej animacji i tworzeniu podstawowych warstw i kompozycji. Kolejna część to zagłębienie się w praktycznej pracy w oparciu o wcześniej poznaną teorię, natomiast ostatnia partia materiału szkoleniowego to konstruowanie prostej animacji.

After Effects – Animacja 2D w stylu motion design

Kolejna dostępna opcja kursu, Animacja 2D w stylu motion design, obrazowo przeprowadzi cię przez proces powstawania złożonych animacji w 2D. Profesjonalny lektor porusza w kolejnych etapach takie zagadnienia jak na przykład interfejs programu i podstawy Adobe Illustrator i Adobe After Effect, przydatne narzędzia, przygotowanie ilustracji pod animację, rodzaje klatek kluczowych, Graph i speed editor i wiele, wiele innych.

After Effects – Wykonanie packshotu produktu

Ostatnia propozycja dedykowana jest osobom, które opanowały podstawy i chcą wzbogacić umiejętności o przygotowywanie packshotu produktu w programie 3ds Max z  użyciem silnika Vray. Tworzenie ujęć typu packshot jest cenną umiejętnością, która świetnie uzupełni portfolio kreatywnych pracowników agencji reklamowych.