Jaka rogówka tarasowa zapewni wygodę?

Rogówka tarasowa to jeden z chętniej wybieranych mebli ogrodowych, który z powodzeniem może zastąpić złożony z kilku elementów komplet meblowy. Nowoczesne rogówki zaskoczą przemyślaną konstrukcją, elegancją i wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

Technorattanowa rogówka tarasowa

Nie ma wątpliwości, że najchętniej kupowanymi meblami na taras czy do ogrodu są meble technorattanowe. Technorattanowa rogówka tarasowa może być meblem dedykowanym do nowoczesnych przestrzeni, jak i klasycznych stref wypoczynkowych. Nowoczesne meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, dzięki czemu możliwe jest ich bezproblemowe podnoszenie, przenoszenie. Rogówka tarasowa wykonana w ten sposób jest lekka, co znacząco wpływa na jakość jej użytkowania. Wierzch mebli technorattanowych pokrywa plecionka syntetyczna, której nieporowata struktura nie wchłania brudu, wilgoci. Rogówka tarasowa wykonana z technorattanu powinna być zestawiona z obszernym stolikiem kawowym, na którym znajdzie się dość miejsca na talerzyki z deserami, filiżanki kawy, kubki z herbatą. Uzupełnieniem dla rogówki tarasowej technorattanowej są miękkie poduszki i siedziska, wypełnione trwałymi gąbkami.

Rogówka tarasowa w konstrukcji modułowej

Oryginalnym pomysłem na aranżację tarasu jest modułowa rogówka tarasowa. Meble modułowe to kolekcje składające się z kilku elementów, które mogą być łączone ze sobą lub użytkowane oddzielnie. Rogówka tarasowa tego typu da możliwość wykorzystania pełnego potencjału przestrzeni i kreowania jej formy. Rogówki tarasowe modułowe są chętnie dekorowane elementami z naturalnego drewna tekowego lub eukaliptusowego. Takie elementy dodają prestiżu i sprawiają, że meble są jeszcze ciekawsze!