Event firmowy poza Warszawą – jakie miejsce wybrać?

Event firmowy poza Warszawą – jakie miejsce wybrać?

Warszawa to bez wątpienia miasto wielu możliwości: to właśnie tu swoje firmy ma większość liczących się spółek, firm, korporacji. To właśnie tutaj podpisuje się wielomilionowe kontrakty, w restauracjach widać licznych biznesmenów. Niestety, Warszawa to także miasto zatłoczone. Gdzie zorganizować spotkanie biznesowe lub też event firmowy, aby odpocząć nieco od zgiełku dużego miasta?

Spotkania biznesowe nad Zalewem Zegrzyńskim

Zalew Zegrzyński jest doskonale znany wszystkim mieszkańcom stolicy – to właśnie tutaj uciekają oni przed skwarem i hałasem miasta w letnie weekendy. Zalew to także ulubione miejsce osób aktywnych: można tu pożeglować, korzystać z uroków zieleni, odpoczywać na plaży. Nad Zalewem znajdziemy również wiele pensjonatów oraz hoteli, wiele z nich dostosowanych jest właśnie do potrzeb klientów biznesowych. Jednym ze świetnych przykładów jest Lawenda Park Hotel, tuż nad samą wodą. Znajdziemy tu sale konferencyjne w Jachrance, ale również doskonale wyposażone pokoje z łazienkami, pralnię, restaurację, bistro. To idealne miejsce na zorganizowanie eventu biznesowego. O ofercie hotelu czytaj więcej na stronie jachranka.pl.

Jak zaplanować czas nad Zegrzem?

Planując event dla pracowników możemy liczyć na pełną pomoc i zaangażowanie pracowników hotelu. Managerowie zaproponują nam możliwość organizacji gier zespołowych na świeżym powietrzy, organizację ogniska, pikniku i wiele innych. Z pewnością będzie to dobrze spędzony czas.