System ERP Enova – najlepsze oprogramowanie dla każdej firmy

Bez względu na to, czy dane przedsiębiorstwo zajmuje się handlem, produkcją, usługami czy działa w branży IT, nowoczesny system ERP Enova powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy.

Co to jest system ERP?

ERP to skrót od angielskiego wyrażenia Enterprise Resourse Planing, co z kolei oznacza planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Systemem ERP określa się klasę zintegrowanych systemów informatycznych, które wspomagają zarządzanie przedsiębiorstwem. System ERP zapewnia gromadzenie, przechowywanie oraz przetwarzanie danych o przedsiębiorstwie. Ponadto system ERP w znacznym stopniu wspomaga również podejmowanie kluczowych decyzji zarządczych.

Czym jest oprogramowanie Enova?

Moduł Enova jest pojedynczym elementem systemu odpowiedzialnym za kompletną obsługę jednego z obszarów działalności przedsiębiorstwa, np. księgowości. Poszczególne moduły współpracują ze sobą, tworząc jeden zintegrowany system, w którym raz wprowadzone dane dostępne są dla wszystkich użytkowników systemu, którzy mają przydzielone stosowne uprawnienia.

W skład systemu Enova wchodzą poniższe moduły:
– faktury,
– kadry i płace,
– księga podatkowa,
– preliminarz EŚP,
– CRM,
– opis analityczny aktywacja,
– serwis,
– handel,
– enovaNet kadry i płace,
– księga handlowa,
– ewidencja środków pieniężnych,
– enovaNet CRM,
– członkowie,
– wypożyczalnia.
Wszystkie wymienione powyżej moduły mają bardzo rozbudowaną funkcjonalność. Możliwości konfigurowania każdego z nich są niesamowicie bogate. Pozwala to na idealne dopasowanie do bardzo indywidualnych potrzeb każdego klienta. Moduły z enovaNet stanowią grupę rozwiązań bazujących na serwerze internetowym. Wówczas dostęp do bazy odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

System ERP Enova i jego najważniejsze zalety

Oprogramowanie Enova http://www.tradiss.pl/system-erp-enova/enova-365.html to doskonały sposób na zarządzanie praktycznie całą firmą z poziomu swojego komputera.
Do najważniejszych cech tego systemu należy zaliczyć:
– modułowość – można bez przeszkód dopasować moduł do wymagań i potrzeb klienta, np. system księgowy enova, CRM lub Handel;
– doskonała jakość obsługi, co z kolei wiąże się z optymalizacją poszczególnych funkcji oraz wykonywaniem operacji;
– możliwość minimalizacji czasu menadżera potrzebnego na analizę sytuacji;
– nowoczesny i przyjazny interfejs dla każdego użytkownika,
– bardzo intuicyjny system, który pod wdrożeniu nie wymaga dodatkowych, żmudnych szkoleń;
– indywidualny dostęp do informacji przez użytkownika;
– możliwość definiowania parametrów mających wpływ na dostosowanie systemu;
– możliwość rozszerzenia funkcjonalności poprzez dodatkowo napisane funkcje lub interfejsy do innych systemów;
– bardzo przejrzysty system księgowy enova, który umożliwia szybkie i bezproblemowe odnajdywanie i zapisywanie istotnych dla firmy dokumentów.