Zastosowanie pojemników KTL

Zastosowanie pojemników KTL

Odpowiednie pojemniki i skrzynie znacząco ułatwiają prawidłowe zorganizowanie magazynu, a także są w stanie poprawić jego wygląd. Każdy magazyn ma unikalne wymagania, a pojemniki, które można łatwo przenosić i zmieniać w razie potrzeby, pomagają utrzymać porządek bez ogromnych inwestycji i zajmują niewiele miejsca.

Plastikowy pojemnik KTL to rozwiązanie idealne dla praktycznie każdej firmy z dużymi potrzebami w zakresie przechowywania i transportu. Są one powszechnie używane przez podmioty zajmujące się przetwórstwem żywności, a także branżę elektroniczną i motoryzacyjną.

Nowoczesny pojemnik KTL

Poza potencjalnymi oszczędnościami wynikającymi z ponownego użycia pojemnika, pojemniki KLT są one na ogół wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki temu wykazują dużą odporność na działanie szkodników. Pojemniki wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego zapewniają lepszą jakość, wymiary i higienę. Są również wodoodporne i wytrzymałe na uszkodzenia. Skrzynka KTL zaprojektowana została w taki sposób, aby poszczególne pojemniki pasowały do ??siebie. Dzięki czemu można je łatwo składować w celu przechowywania, co zapewnia dodatkowe korzyści przy utrzymaniu powierzchni magazynowej w nienagannym stanie.

Porządek w magazynie

Na rynku dostępnych jest kilka opcji skrzynek KTL dostosowanych do unikatowych wymagań biznesowych.
Większość firm preferuje plastikowe rozwiązania do przechowywania w metalowych i drewnianych jednostkach magazynowych, ponieważ oferują one długotrwałą użyteczność. Kiedy plastikowe pojemniki KTL są zamknięte i nienaruszone, nie ulegają wpływowi zewnętrznych czynników. Są również odporne na uszkodzenia spowodowane przez szkodniki, rdzę i korozję. Większość plastikowych pojemników i pojemników można układać w stosy. Elementy blokujące mogą zostać przegrupowane w celu dopasowania do każdej przestrzeni wymagającej dodatkowego przechowywania.

Większa produktywność

Dobrze zorganizowana przestrzeń robocza umożliwia pracownikom dostęp do każdego przedmiotu w sposób bezproblemowy. Pojemniki KLT firmy https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stackable-containers/vda-klt-range/ wyposażone są w uchwyty oraz etykiety, które umożliwiają łatwą identyfikację przedmiotów w sklepie lub magazynie. Pomaga to personelowi w efektywnym zarządzaniu zasobami. Każda skrzynka KTL jest łatwa do czyszczenia w porównaniu z drewnianymi i metalowymi pojemnikami. Gładka ściana wewnętrzna tych pojemników pozwala na łatwe i wygodne czyszczenie. Dno kontenerów jest odporne na poślizg, co zapobiega przypadkowym upadkom. Zabezpiecza to także produkty podczas przechowywania i transportu.