Różowe okulary i jazda konna

Osoby pozytywnie nastawione do życia patrzą na świat przez różowe okulary. Wszystko widzą w jaśniejszym tonie. W pozyskaniu takiej dobrej energii pomaga na przykład jazda konna. Totalne uwolnienie endorfin. Okazuje się, że sprzyja ona patrzeniu na świat przez różowe okulary. Wprawia w dobry nastrój i uszczęśliwia. Ale kolor różowy często występuje tutaj także w dosłownym znaczeniu – w postaci ubrań jeździeckich i akcesoriów dla konia.

Koń na różowo

Czy derka dla konia może być różowa? Oczywiście. Podobnie jak czaprak dla konia. Eskadron proponuje nam uroczą derkę polarową Bicolor Nici w różowym kolorze, ozdobioną subtelnymi koniczynkami, z futerkiem syntetycznym wszytym w okolicy kłębu. Propozycja dla wszystkich, którzy lubią słodkie stylizacje. Kolekcja Nici zawiera również różowe czapraki – z zabawnym napisem good luck. Nici to także różowe: bandaże, nauszniki, torby na akcesoria.

Nawet ochraniacze nakładane na końskie nogi mogą mieć różowe elementy. Na taki pomysł wpadła marka Veredus, proponując ochraniacze Olympus Colored – dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, m.in. w różowej.

Jeździec na różowo

Różowy kolor pojawia się niekiedy w męskich ubraniach, także sportowych, jednak nadal jest to barwa typowo kobieca. Dlatego, mówiąc o jeźdźcu ubranym na różowo, mamy na myśli przede wszystkim kobiety. Bez trudu znajdą one dla siebie coś w tym kolorze. Różowe bryczesy (na przykład z kolekcji Kingsland czy Pikeur), koszulki, polary, swetry – ten pozytywny i potraktowany nieco z przymrużeniem oka kolor, pojawia się często w stylizacjach do jazdy konnej.

Interesującym przykładem różowego ubrania, które można nałożyć także na co dzień, jest sweter damski od Kingsland z motywem motyla i napisem: love. Lekki i przewiewny, przydaje się także poza stadniną.