Projekty domów tanich w budowie w zasięgu Twojej ręki!

Projekty domów tanich w budowie w zasięgu Twojej ręki!

Domy drewniane stanowią budowlany hit ostatnich lat – pytają o nie przede wszystkim osoby młode, które pragną mieszkać we własnym domu, ale niekoniecznie chcą zaciągać olbrzymi kredyt. Minęły czasy, kiedy budowa domu trwała latami. Dzisiaj budujemy szybko, skutecznie i znacznie taniej. Jak to możliwe?

Projekty domów tanich w budowie znajdziesz bez trudu!

Dom drewniany stanowi interesującą alternatywę dla klasycznych domów murowanych. Wszystko z powodu jego względnie niskiej ceny oraz możliwości wybudowania go praktycznie w ciągu kilku miesięcy. W Polsce znajdziemy dzisiaj setki firm oferujących projekty domów tanich w budowie – większość z nich dotyczy właśnie domów z drewna. Domy całoroczne drewniane charakteryzują się tym, że jedynym elementem murowanym takiej budowli są fundamenty. W związku z tym rozpoczęcie budowy może odbyć się praktycznie w każdym momencie roku, pogoda nie ma znaczenia. Zastosowanie drewna jako głównego materiału budowlanego stosowane jest od dawna w krajach skandynawskich i Kanadzie. Budowa domu drewnianego całorocznego trwa od 2 do 8 miesięcy, w zależności od tego, w jakim stanie dom ma zostać oddany. Szacuje się, że dom w stanie surowym zamkniętym oddany zostanie w czasie do 4 miesięcy. Domy w stanie deweloperskim oddaje się po 8 miesiącach. Istnieje również możliwość wykończenie wnętrza (instalacja schodów etc.). Na stronie znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące samych projektów i cen.

Dlaczego dom drewniany to dobry wybór?

Główną zaletą domu tego typu jest jego cena – szacuje się, że będzie on o ok. 35% tańszy niż analogiczny dom murowany. Dodatkowo wielu producentów daje możliwość rozbudowania domu po kilku latach. Dom drewniany spełnia normy pasywności – oznacza to, że będzie on wspierał kondycję naszego portfela!