Czy łóżka drewniane wyprą konstrukcje z desek drewnianych?

Czy łóżka drewniane wyprą konstrukcje z desek drewnianych?

Lite drewno bez wątpienia jest jednym z najbardziej poszukiwanych materiałów stolarskich obecnie. W Polsce pozyskiwane jest ono z takich gatunków jak dąb, buk, sosna. W sklepach meblowych nie znajdziemy jednak wielu modeli takich produktów – zaproponują nam je dopiero sami producenci. Czy warto inwestować w lite drewno? Czy ten rodzaj tworzywa spełni nasze oczekiwania?

Łóżka drewniane dla każdego!

Producenci tacy jak notodo.pl zaproponują nam łóżka dostosowane praktycznie dla każdego: łóżka do niewielkich pomieszczeń, duże łóżka małżeńskie, łóżka wyposażone w dodatkowe komory do przechowywania. Taka różnorodność sprawia, że bez trudu każdy znajdzie coś dla siebie.

Lite drewno proponowane przez polskich producentów to najwyższa jakość – oznacza się wysoką gęstością, odpornością na uszkodzenia, działanie wilgoci, wnikanie brudu. Dodatkowo wielu producentów może także zaproponować nam pokrycie drewna bejcą lub lakierem. Takie działanie ma na celu jeszcze większe zabezpieczenie drewna lub subtelną zmianę jego koloru.

Łóżka drewniane kupowane są nie tylko przez indywidualnych klientów, którzy pragną cieszyć się wysoką jakością w swoich domach. Wiele zamówień płynie od właścicieli hoteli, pensjonatów. W miejscach takich niezbędna jest wysoka jakość i trwałość mebli. Drewniane produkty sprawdzają się więc tam bardzo dobrze.

Jakie dodatki do łóżek drewnianych proponują nam producenci?

Przede wszystkim są to obszerne komory wewnętrzne. Dzięki nim możliwe jest wygodne przechowywanie pościeli lub ubrań sezonowych. Niektórzy producenci rozwiązali problem podnoszenia stelaża, aby dostać się do komór, poprzez zastosowanie wysuwanych szuflad. Inne udogodnienie to bez wątpienia tapicerowane zagłówki, idealne dla osób, które pragną poczytać czy pooglądać TV wieczorem.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl