Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('ads_category') AND tr.object_id IN (2224, 2188, 2187, 1964, 1635, 1634, 1633, 1632, 1631, 1630) ORDER BY t.name ASC

Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('ads_category') ORDER BY t.name ASC

Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (3724) ORDER BY t.name ASC

Profesjonalne alkomaty dają wynik jak alkomat policyjny - KB-direct

Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_postmeta`

Bez kategorii

Profesjonalne alkomaty dają wynik jak alkomat policyjny

Alkomaty to urządzania, które można kupić na własny użytek. Może je nabyć każdy, kto chce sprawdzić poziom alkoholu u siebie czy innych osób. Nabywają je więc osoby prywatne, ale częściej znajduje się one na wyposażeniu firm, które chcą badać swoich pracowników na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jednak alkomat alkomatowi nierówny. Na rynku można dostać bardzo wiele rodzajów tych urządzeń, od prostych i tanich po profesjonalne alkomaty dające wynik spójny z alkomatami używanymi przez policję. Jeśli komuś zależy na tym, aby badanie dało rzetelny rezultat, warto postawić na takie właśnie urządzenia. Są to alkomaty atestowane i zwane są alkomatami dowodowymi, czyli dającymi wynik, który może stanowić dowód w razie potrzeby.

Profesjonalne alkomaty do użytku prywatnego i firmowego

Alkomatem na obecność alkoholu we krwi może zbadać się każdy, w każdych okolicznościach. Szczególnie przydatny jest osobom, które wykonują zawody, gdzie przekroczenie dozwolonego poziomu alkoholu we krwi może z jednej strony przynieść kłopoty prawne, a z drugiej może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia innych osób. Dlatego alkomatów używają między innymi właściciele firm, na których wyposażeniu znajdują się pojazdy i inne sprzęty. Dotyczy to branży transportowej, budowlanej, wydobywczej, rolnej itp. Takim firmom polecana są profesjonalne alkomaty dowodowe alcotrue, które dają rzetelny wynik, z bardzo dużym prawdopodobieństwem, a nawet pewnością, że będzie on identyczny jak alkomat policyjny. Użycie urządzenia taniego, bez atestu, niskiej jakości, może dać wynik wprowadzający w błąd i w rezultacie przyczynić się do problemów z prawem.

Alkomaty dowodowe alcotrue gwarancją rzetelnego wyniku

Profesjonalny alkomat to urządzenie, którego zasada działania gwarantuje, że wynik będzie rzetelny, w przeciwieństwie do tanich urządzeń, które mogą dać wynik zafałszowany, i które jest łatwo oszukać. W przypadku pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu już niewielkie odchylenie wyniku od rzeczywistego jest istotne i może w rezultacie przyczynić się do pojawienia się problemów. Korzystając z urządzeń atestowanych, ma się gwarancję, że alkomat policyjny, w razie kontroli, pokaże wynik identyczny lub bardzo zbliżony.

Alkomaty dowodowe można zakupić w dobrym sklepie internetowym. Warto kierować się przy ich zakupie marką, posiadanymi atestami, a nie ceną. Większy wydatek, na wysokiej klasy profesjonalny alkomat dowodowy może się zwrócić bardzo szybko, pozwalając uniknąć konsekwencji prawnych i finansowych w przypadku przekroczenia przez pracownika czy siebie samego dozwolonego stężenia alkoholu w organizmie.

Previous ArticleNext Article