Podatki: Rozlicz swój podatek z zagranicy razem z Borsuk Podatki, najdłużej działającym biurem rozliczeń w Polsce

Pracujesz lub pracowałeś za granicą? Nie wiesz, jak rozliczyć zagraniczny PIT? A może potrzebujesz porady w kwestii zwrotu podatku? Biuro Borsuk podatki odpowie na każde Twoje pytanie i pomoże Ci wypełnić formalności związane z rocznym zeznaniem podatkowym. Działalność prowadzona od 2002 roku, pozwoliła na zdobycie uznania tysięcy klientów. Przez te wszystkie lata udało się odzyskać dla Polaków ponad 150 milionów euro ze zbyt wysokich składek na podatek dochodowy lub źle naliczonej ulgi. Zaufaj ekspertom z dziedziny prawa podatkowego krajów zagranicznych i rozlicz swój podatek jak najszybciej!

Zeznanie podatkowe w Holandii. Jak rozliczyć podatek z Holandii w Polsce?

Holenderski Belastingdienst, odpowiednik polskiego urzędu skarbowego, wypłaca zwrot podatku nawet w 3 miesiące. Tak, jak w przypadku innych krajów w Europie, holenderski pracodawca również odprowadza składkę na rzecz podatku dochodowego za pracownika. Niezameldowani w Holandii mają obowiązek złożenia zeznania podatkowego do 1 lipca roku podatkowego. Natomiast osoby posiadające meldunek w kraju tulipanów, terminem granicznym jest 1 maja. Aby móc w ogóle rozliczyć holenderski podatek, ważnym dokumentem jest jaaropgave. Holenderska karta podatkowa, wydana przez pracodawcę, zawiera informację o dochodzie i zapłaconym podatku. Szczegóły znajdziesz na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-holandia/

Pobierz dokumenty, aby odzyskać zwrot podatku z Czech

Jeśli pracujesz lub pracowałeś legalnie u naszych południowych sąsiadów, możesz starać się o zwrot podatku z Czech. Z racji niskich podatków i całkiem wysokich zarobków, Czechy są atrakcyjnym miejscem do pracy dla Polaków. Stawka podatku dochodowego wynosi tam zaledwie 15%. Dlatego starający się o zwrot podatku rodacy, często mają zawroty w granicach 3500 złotych. Pobierz i wypełnij potrzebne dokumenty, a następnie wyślij je do doradców podatkowych Borsuk Podatki. Wejdź na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-czechy/ i dowiedz się więcej.