Czas na Światową Wystawę Kryptowalut

Co zrobiła technologia blockchain? Wiele. Dowodem są chociażby kryptowaluty, które po cichu weszły na rynek, z miejsca wzbudzając zachwyt wielu inwestorów, których to z czasem zaczęło przybywać. Blockchain development stał się tak ogromny, że o coinach i wszystkim co z tym związane, zaczęło mówić się w perspektywie wystawy World Expo.

Światowa Wystawa Expo w Dubaju

Czy ktoś był w stanie przewidzieć to, że blockchain software development doprowadzi do tego, iż będzie mówiło się o tym, jako o monumentalnym zgromadzeniu, kategorii World Expo? Chyba wszyscy byli w szoku, ale Blockchain Economy Expo 2020 Dubai stało się faktem. To właśnie wtedy zostało zaplanowane 40 000 odwiedzających, 300 wystawców, 4 000 firm ze 150 krajów. Liczby robią wrażenie, a całokształt wydarzenia był naprawdę spektakularny. To był właśnie ten moment, kiedy ludzie z tak wielu krajów, doceniający fakt istnienia nie tylko bitcoinów, ale również innych coinów, mogli zebrać się w jednym miejscu, zapoznając się z zupełnie nową technologią.

World Expo do zorganizowania

Jedno wydarzenie się zakończyło, więc czas pomyśleć o kolejnym. Czy ktoś się temu może dziwić? W końcu, blockchain development company, m.in. takie jak 10Clouds, oferujące szereg usług (np. blockchain application development) zyskały na popularności. I to ogromnej. 

Po części też, zaistniała potrzeba zorganizowania takiego spotkania, jak Cryptocurrency World Expo. Co więcej, można je zorganizować nie tylko w Dubaju, ale również w wielu innych miejscach na świecie. Przykładem może być chociażby Polska, która miałaby także możliwość pokazania się z zupełnie innej strony. Wystarczy tylko poprosić o wsparcie przy organizacji tak monumentalnego wyzwania osób, znających się na tym temacie.

Spotkanie w Warszawie

Dlaczego mowa akurat o Polsce? Ponieważ w dnia 9-10 marca 2022, tego rodzaju spotkanie odbyło się w Warszawie. Dwa dni pełne spotkań, które przyniosły ogrom wiedzy, a także nowinek technologicznych powiązanych z tych tematem.

Systemy płatnicze, już w niedalekiej przyszłości, będą wyglądać zupełnie inaczej. Lepiej. Jak to jest możliwe? Ponieważ takie działanie ma właśnie technologia blockchain, a także wszystko co jest związane z tym właśnie tematem. To wydarzenie dało możliwość spotkania różnych menedżerów, właścicieli i przedstawicieli start-upów, managerów i doradców z wiodących firm branży kryptowalut. Osób, które przyczyniają się do tego, aby wszystko odnoszące się do coinów było lepsze, bezpieczne, bardziej transparentne, pozwalające na zachowanie anonimowości.