Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/kb-direct/htdocs/kb-direct.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Monostudio – wnętrze to sztuka - KB-direct
Ciekawe

Monostudio – wnętrze to sztuka

Pomieszczenie, w którym przedmioty pełnią wyłącznie swoje funkcje, zapewniające wygodę podczas pracy czy wypoczynku – będzie zawsze tylko zwykłym pomieszczeniem. Rzeczy będą tam poustawiane i poukładane, ale nigdy nie stworzą prawdziwego wnętrza.

Potrzeba kompozycji

Musimy dostrzec potencjał artystyczny pomieszczenia, żeby zamienić je we wnętrze, które niczym dzieło sztuki przynosi estetyczną przyjemność. Mieszkanie, w którym nie tylko wykonuje się pewne czynności, ale także takie, które cieszy od momentu przekroczenia magicznego progu – taki efekt pozwoli uzyskać praca ekspertów z grupy Monostudio.

Jak obraz

Architekci i projektanci wnętrz widzą więcej niż osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z projektowaniem, które tutaj pojmuje się jako rodzaj funkcjonalnej sztuki. Ogromna wiedzę na temat materiałów i technologii łączą oni z podejściem artystów komponujących obraz.

Perfekcja

Wszystko musi być na swój sposób perfekcyjne, żeby zachwycało i zadziwiało, a jednocześnie było jak najbardziej funkcjonalne. Nawet jeśli we wnętrzu panuje artystyczny nieład, to jest on także pewną formą chaosu, wprowadzoną celowo.

Klient nie musi robić nic więcej. Wystarczy, że zaufa ludziom, dla których sztuka projektowania nie ma tajemnic.

Previous ArticleNext Article
https://tubebox.pl/okna-do-salonu-w-stylu-industrialnym-jakie-wybrac/ https://calganx.net/meble-ogrodowe-8-osobowe-sposob-na-wygode/ https://studiopieknanr5.pl/jak-zmienic-oblicze-domowych-posilkow/