Lekka kuchnia na Nowy Rok

Odejście starego i nadejście nowego roku dla większości  z nas jest czasem wielkich podsumowań i zmian. Nowy Rok jest zazwyczaj symbolicznym otwarciem zupełnie czystej karty. Zmobilizowani otwarciem nowego rozdziału w życiu, zapisujemy w notatnikach listę postanowień, dzięki którym mamy się stać lepszą wersją siebie. Jakie postanowienie towarzyszy większości z nas? Jak dotrzymać noworocznych obietnic? Sprawdź!

 

Najpopularniejsze postanowienie? Schudnę! 

Lista najpowszechniejszych postanowień noworocznych jest niezmienna od lat. Jednym z najpopularniejszym z nich (obok chęci nauczenia się nowego języka, rzuceniem palenia, czytaniem większej liczby książek oraz zaplanowaniem dalekiej podróży) jest zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Wraz ze zmianą daty w kalendarzu, siłownie i kluby fitness zapełniają się nowymi klubowiczami, a cateringi oferujące dietę pudełkową pracują na podwójnych obrotach.

 

Gubienie kilogramów może być przyjemne!

Niestety, wielkie rewolucje życiowe zazwyczaj słabną wraz z upływem czasu. Po fali entuzjazmu i chęci ogromnych zmian w lutym zazwyczaj nie ma już nawet śladu. Aby wytrwać w swoich postanowieniach, wystarczy podejść do odchudzania racjonalnie. Aby szybko zauważyć wielkie efekty, nie musisz się katować na siłowni i głodzić. Dzięki nowoczesnym naczyniom (takim jak garnki do gotowania na parze, szybkowary i  patelnie z ceramiczną powłoką dostępnym na stronie gerlach.pl) oraz szerokiemu wyborowi ciekawych, niskokalorycznych produktów możesz we własnej kuchni wyczarowywać codziennie smaczne i zdrowe posiłki. Jeśli podnoszenie ciężarków nie sprawia Ci przyjemności, wystarczy poszukać odpowiednich zajęć, które będą dla Ciebie źródłem radości. W każdym większym mieście działają obecnie kluby z szeroką ofertą skierowaną dla kobiet i mężczyzn, więc bez problemu znajdziesz miejsce dla siebie.