Która sala weselna w Warszawie jest najbardziej godna polecenia?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każda z par, która bierze ślub, ma różne oczekiwania, potrzeby jak również możliwości. Sala weselna w Warszawie, która nada się na małe wesele nie będzie odpowiednia dla uroczystości, na której będzie bawiła się trzycyfrowa liczba gości. Patrząc w drugą stronę – sala przeznaczona dla dużych wesel nie będzie odpowiednia dla kameralnych, rodzinnych przyjęć – ogromna, pusta przestrzeń, będzie mogła sprawiać wrażenie, jakby wesele było nazbyt skromne i mocno budżetowe.

 

Czym więc kierować się, wybierając salę weselną w Warszawie?

 

Wybór odpowiedniej sali weselnej w Warszawie nie jest łatwy, trzeba jednak jasno i przejrzyście określić swoje potrzeby. Warto zacząć przede wszystkim od określenia budżetu, jakim dysponujemy. Zestawiając to z listą gości, których chcielibyśmy zaprosić, mamy świadomość, z jakimi stawkami za osobę możemy się liczyć. Określenie budżetu na pewno zmniejszy liczbę potencjalnych lokali, dzięki czemu możemy narzucać kolejne kryteria.

Potem musimy oszacować, czy sala weselna w Warszawie ma również odpowiednia ofertę noclegową dla gości i pary młodej. Wręcz niedopuszczalne jest, by goście weselni byli rozlokowani w różnych obiektach rozsianych na terenie całej Warszawy. Pozostaje jeszcze kwestia możliwości gastronomicznych i przestrzeni tanecznej. Ciężko jest przecież wyobrazić sobie wesele bez tańczenia.