Jakie dodatki sprawią, że Kuchnia biała z drewnem będzie modna?

Kuchnia biała z drewnem to jedna z bardzo często wybieranych aranżacji. Swoją popularność zyskała między innymi dzięki indywidualnemu stylowi oraz ogólnemu modnemu wizerunkowy. Wiele osób wybierając je, zapomina o dodatkach, które mogą w bardzo istotny sposób wpłynąć na jej kształt i charakter. Jakie zatem dodatki będą pasować do białych kuchni z drewnem? Które warto używać? Odpowiedzi poniżej.

 

Kuchnia biała z drewnem i czarny kolor

Jednym z bardzo dobrych rozwiązań, które będzie idealnie komponowało się z bielą i drewnem w kuchni, jest zastosowanie czerni. Nie koliduje ona z obiema formami, a może wprowadzić charakterystyczne elementy w kuchni, i urozmaicić ją. Czarne akcenty w białej kuchni z drewnem mogą pojawić się w formie małych dodatków takich jak toster czy akcesoria kuchenne. Jeśli chcemy, aby czarnego koloru było więcej warto do kuchni wpleść czarne urządzenia takie jak piekarnik czy lodówkę. Czarny ekspres do kawy czy noże również będą dobrym posunięciem.

 

Szkło w kuchni

Szkło również bardzo dobrze komponuje się z bielą oraz drewnianymi elementami. Jego przezroczystość nie jest dominująca, a pozwala osiągnąć bardzo interesujący efekt. Szkło pozwala również doświetlić wnętrze i optycznie go powiększyć. Ustawienie ozdobnych dzbanków czy wstawienie szklanych szyb w meblach kuchennych będzie strzałem w 10. Szkło może mieć też różne formy czy kolory dzięki, którym indywidualne dobierzemy najlepsze rozwiązania do naszego wnętrza. Wiszące kieliszki do wina czy szklana lampa również mogą być inspirujące i sprawić, że kuchnia zyska nowe oblicze.