Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('ads_category') AND tr.object_id IN (2224, 2188, 2187, 1964, 1635, 1634, 1633, 1632, 1631, 1630) ORDER BY t.name ASC

Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('ads_category') ORDER BY t.name ASC

Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`

Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (4353) ORDER BY t.name ASC

Darmowe pożyczki: przewodnik dla klientów - KB-direct

Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_7e0_0); waiting for someone to free some space...]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_postmeta`

Bez kategorii

Darmowe pożyczki: przewodnik dla klientów

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań, jakie są dostępne w ofercie dzisiejszych firm pożyczkowych są tak zwane chwilówki za zero, czyli według innego określenia darmowe pożyczki. Praktyka pokazuje, że ogromna część klientów przy szukaniu ofert szybkich pożyczek pozabankowych zwraca uwagę właśnie na obecność promocji pod tytułem RRSO na poziomie 0%.

Warto jednak zdawać sobie sprawę z kilku podstawowych faktów dotyczących oferty przy promocyjnych warunkach oznaczających Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obniżoną do pułapu 0%.

Co więc przede wszystkim warto wiedzieć na temat specyfiki oraz mechanizmu działania darmowych pożyczek? Przyjrzyjmy się tej kwestii nieco dokładniej i postarajmy się udzielić odpowiedzi na te pytania.

Darmowe pożyczki pozabankowe: co trzeba o nich wiedzieć?

Należy zacząć od tego, że oferta takich rozwiązań, jak szeroko rozumiane darmowe pożyczki zawsze i w każdym wypadku będzie stanowić element oferty promocyjnej danego pożyczkodawcy, nie zaś ofertę standardową. Jakie znaczenie ma ten fakt z perspektywy potencjalnego klienta? Biorąc udział w promocji, w sposób automatyczny dokonujemy akceptacji jej regulaminu. W odniesieniu do szybkich pożyczek przy RRSO 0% zdecydowanie najważniejszym elementem takich regulaminów zawsze będzie punkt zobowiązujący klienta do zwrotu pożyczki w przewidzianym przez umowę w terminie. W przeciwnym wypadku dochodzi do złamania warunków promocji przez klienta, co oznacza automatyczne anulowanie promocji. W tej sytuacji będziemy więc zmuszeni oddać pożyczkę zgodnie ze standardową tabelą kosztów.

Kolejna istotna kwestia to fakt, że pojęcie pt. darmowe pożyczki oznacza de facto pożyczki przy RRSO na poziomie 0%. Ma to istotne znaczenie, ponieważ w skład Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania wchodzą jedynie bazowe koszty pożyczki. Pożyczając przy RRSO na poziomie 0% będziemy więc zwolnieni od opłat np. z tytułu prowizji lub odsetek kapitałowych, o ile rzecz jasna oddamy kredyt w terminie. Jeżeli jednak zechcemy na przykład skorzystać z opcji przedłużenia umowy lub też refinansowania pożyczki, będzie to już wiązać się z koniecznością uiszczenia określonej przez daną firmę opłaty.

Należy także pamiętać, że darmowe pożyczki z definicji są dedykowane dla nowych klientów. Jeśli więc w przeszłości zdarzało się nam korzystać z usług danego pożyczkodawcy, promocja najpewniej nie będzie dla nas dostępna. Ciekawą kwestię stanowi fakt, iż niektóre spośród obecnych na rynku instytucji pożyczkowych oferują swoim klientom programy lojalnościowe, w ramach których na przykład co 4 lub co 5 pożyczka w danej firmie jest objęta promocją RRSO na 0%. Ten wariant programów lojalnościowych jest jednak stosunkowo rzadki i oferują go jedynie niektórzy pożyczkodawcy.

Czy darmowe pożyczki są bezpieczne?

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: tak, ale tylko jeżeli będziemy korzystać z oferty o sprawdzonym statusie prawnym. Weryfikacji owego statusu możemy bez problemu dokonać po prostu sprawdzając, czy konkretna firma widnieje w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych działającym przy Komisji Nadzoru Finansowego. Warto również poświęcić więcej czasu na znalezienie oferty, która będzie dla nas najkorzystniejszym wyborem. Służą do tego takie porównywarki jak https://www.centrumpozyczek360.pl/ – w znacznej mierze oszczędzają czas.

Previous ArticleNext Article