Zmień swój taras i korzystaj z pięknej pogody w lecie

Czy wiesz, że tarasy stają się obecnie najmodniejszą, przydomową przestrzenią? Poprzez kilka prostych kroków całkowicie zmienimy ich wygląd i sprawimy, że miejsca te staną się ulubionymi dla wszystkich domowników. Szukając inspiracji na piękny taras warto przyjrzeć się propozycjami topowych producentów mebli ogrodowych oraz dodatków.

Znajdź czas na aranżację!

Chcąc zmienić nasz taras na lepsze przede wszystkim pozbierajmy najciekawsze pomysły i zastanówmy się, które z nich sprawdzą się u nas najlepiej. Na niewielkich tarasach umieśćmy kompaktowe zestawy meblowe, składające się z foteli i stolika kawowego. Na większym tarasie możemy pozwolić sobie na klasyczną sofę narożną lub nowoczesne meble modułowe. Całość uzupełnimy donicami z ulubionymi roślinami, oświetleniem oraz kocami i pledami.

Tarasola – najlepsza ochrona przed słońcem i deszczem

By móc w pełni cieszyć się latem i wspaniałą pogodą warto pomyśleć o funkcjonalnej tarasoli nad naszymi głowami. Na stronie tarasola.pl znajdziemy nowoczesne konstrukcje, których zadaniem jest przede wszystkim chronienie użytkowników przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Konstrukcja tarasoli sprawia, że dach może być rozwijany i zwijany, w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań. Konstrukcja stworzona jest z aluminiowych profili malowanych proszkowo, zabezpieczonych przed działaniem wilgoci, pojawianiem się ognisk rdzy. Wewnątrz struktury tarasoli umieszczono ukryty system odprowadzania wody.

Dach tarasoli skonstruowany jest w taki sposób, aby skutecznie chronić przed deszczem – nie musimy już więc obawiać się nagłej zmiany pogody. Dachy tworzone są z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu lub też z ruchomych, aluminiowych lameli. Dachy rozwijane są manualnie lub automatycznie.