Zakochanie i celebrowanie miłości

Zakochanie i celebrowanie miłości

Miłość od pierwszego spojrzenia. Od pierwszego słowa i zamarzenia. Taka miłość się zdarza, a kiedy już się o tym przekonamy, to warto ją zatrzymać przy sobie na zawsze. Na całe życie. Żeby czuć ją w każdym oddechu. W dotyku czułej ręki. W każdym codziennym zapatrzeniu na siebie nawzajem. Zakochać się raz i na zawsze. A potem zakochanie powtarzać w nieskończoność. Każdego dnia, we wspólnym byciu.

Celebrowanie i opowiadanie historii

Historię zakochania warto wciąż opowiadać i przypominać ją sobie niemal każdego dnia, najlepiej razem. Na cewe.pl poznamy pomysłowe formy, w które możemy ubrać nasze opowieści. Miłosne fotokalendarze, fotoksiążki, fotoobrazy – otoczenie ma znaczenie i kształtuje naszego ducha, wpływa na podejście do życia i do siebie nawzajem. Wspaniale jest żyć w mocnym uścisku miłosnym. Zakochiwać się w sobie nawzajem od nowa każdego dnia. Tylko takie życie ma sens.

Miłosne otoczenie

Otoczyć się miłością ze wszystkich stron naraz – to wspaniałe przedsięwzięcie, które warto realizować każdego dnia. Miłość pojawia się samoistnie, ale wymaga wysiłku i pracy. Potrzebuje starań i dobrej energii, która wzmacnia jeszcze nasze zakochanie. Sprawia, że krew w żyłach krąży szybciej, a serce bije mocniej.

Miłosne otoczenie to nie tylko serca i serduszka, walentynkowe wzloty i upadki, ale fakty naszego odczuwania. To autentyzm bycia we dwoje w szarej rzeczywistości, w zwykłości i ponurości. Najważniejsze to otoczyć się miłosnymi emocjami, które na przykład przywołają wielkoformatowe fotografie z naszej podróży poślubnej czy z pierwszej randki.

Świętować każdego dnia

Romantyczny wyjazd czy kolacja we dwoje z okazji rocznicy ślubu. To istotne wydarzenia. Jednak miłość trzeba świętować każdego dnia, chociaż przez kilka minut. Przez czułe pożegnanie i jeszcze czulsze powitanie. Takie drobnostki to celebrowanie zakochania.