Trener personalny Michał Potucha

Polacy coraz częściej biegają albo sięgają po ogólnorozwojowe ćwiczenia, udostępnione online lub na płytach DVD. Jednak w wielu przypadkach przejście z trybu biurowego do czynnego, w którym regularnie ćwiczymy, odbywa się bez większego przygotowania, niejednokrotnie także ze szkodą dla organizmu. Tu z pomocą przychodzi trener osobisty Michał Potucha, który poznaje możliwości podopiecznego oraz wraz z nim ustala indywidualny plan treningów. W określonych sytuacjach zwiększoną liczbę treningów warto wspierać dodatkową suplementacją, ważna jest również odpowiednio dobrana dieta. Także za stworzenie optymalnego planu żywienia odpowiada trener personalny.

Trening z Michałem Potuchą

Część osób, która poszukuje najlepszych dla siebie rozwiązań treningowych, uważa, że trening z trenerem personalnym to rozwiązanie, po jakie sięgają celebryci czy gwiazdy telewizyjne. Tymczasem trener osobisty Michał Potucha jest dostępny dla każdego, kto zdecyduje się skorzystać z jego usług. Współpraca z trenerem może być oparta o korzystanie z jednego z pakietów, jakie oferuje swoim klientom sprawdzony trener personalny. Pakiet basic to zaledwie trzy treningi w miesiącu, które poprzedzone są dokonaniem analizy składu ciała oraz ustaleniem planu treningów. Pakiet złożony z 10 treningów personalnych to z kolei opcja dla tych, którzy chcą poświęcić więcej czasu na aktywność fizyczną, a jednocześnie mają przed sobą konkretne cele i wyzwania. W tym przypadku ważna staje się także dieta i suplementacja, które wraz z planem treningowym powstają przy wsparciu trenera osobistego. Obecność trenera na treningach pomaga w bieżącym korygowaniu błędów popełnianych w czasie wykonywania określonych ćwiczeń, a jednocześnie to istotne wsparcie przy słabnącej motywacji do wykonywania kolejnych ćwiczeń.

Trening także z grupą przyjaciół

Dla części osób ważna jest obecność znajomych, z którymi planują np. wspólny udział w jakiejś imprezie o charakterze sportowym. Trening z Michałem Potuchą może być również częścią wspólnych przygotowań, zaś sam trener osobisty dobierze odpowiednie ćwiczenia, aby dalsze przygotowania do imprezy były jeszcze bardziej efektywne. Jako trener personalny Michał Potucha wie, że część jego podopiecznych znajduje czas na treningi w weekendy. Opcja dołączenia do treningów weekendowych oraz warsztatów czy szkoleń obejmujących szeroko pojętą tematykę zdrowego odżywiania w połączeniu z aktywnością fizyczną to kolejne sposoby, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalisty.

Michał Potucha organizuje także obozy i wyjazdy treningowe, skierowane do osób, które chcą zadbać o własną kondycję fizyczną w czasie urlopu czy wakacji. Taka opcja wypoczynku skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które mogą dołączyć do grupy uczestników, jak i do grup zorganizowanych, które mogą skorzystać z doświadczenia trenera personalnego.