Podróż biznesowa zaplanowana w najdrobniejszym szczególe

Podróże służbowe stają się naszą codziennością – przemierzamy tysiące kilometrów w celu spotkania się z kontrahentami, ale również by podpisać niezbędne dokumenty, doglądać prac wykonywanych poza firmą. Istotne jest, aby podróż zaplanowana była w najdrobniejszych szczegółach – wszystko po to, aby podnieść nasz komfort i bezpieczeństwo. O czym musimy pamiętać?

Zaplanuj podróż oraz zarezerwuj odpowiedni nocleg

Podstawa jest wybór środka komunikacji. Oczywiście uzależnione to będzie od charakteru delegacji i tego, czy na miejscu koniecznie będzie dojeżdżanie w konkretne miejsca. Najczęściej w delegacje jeździmy służbowymi samochodami lub pojazdami wypożyczonymi z wypożyczalni. W drugim przypadku konieczne jest podanie wszelkich niezbędnych danych oraz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przy pracowniku wypożyczalni przed wyruszeniem w drogę.

Drugi istotny aspekt to nocleg. Zazwyczaj osoby wyjeżdżające w delegacje decydują się na hotel położony niedaleko centrum lub też blisko węzłów komunikacyjnych. Takim hotelem jest właśnie hotellord.pl, zlokalizowany niedaleko lotniska Okęcie. Takie usytuowanie będzie idealnym rozwiązaniem, kiedy nasza podróż służbowa odbywa się drogą lotniczą! W przypadku hotelu Lord mamy zapewnione nie tylko wygodne i komfortowe pokoje hotelowe, ale również możliwość zjedzenia pysznego i pożywnego śniadania, skorzystania ze strefy SPA oraz restauracji hotelowej. Obsługa hotelu dokłada wszelkich starań, aby goście czuli się bezpiecznie i swobodnie. Hotel Lord to tylko jedna z wielu możliwości, jednak zalecamy unikanie hoteli blisko ścisłego centrum. Narazi nas to na hałas oraz konieczność zmierzenia się z ulicznymi korkami.

O czym pamiętać podczas podróży służbowej?

Niezwykle ważne jest zachowanie wszelkich rachunków oraz proszenie o faktury w przypadku noclegów czy obiadów. Dzięki nim możliwe będzie późniejsze rozliczenie się za wyjazd i zwrot wydanych przez nas pieniędzy.