Meble tapicerowane z najwyższej półki

Najważniejszymi przedmiotami w każdym salonie są meble tapicerowane. Choć także w sypialni czy w gabinecie na pewno przyda się nowoczesny zestaw mebli tapicerowanych. Fotele i pufy, sofy, narożniki, komplety skórzane, zestawy wypoczynkowe – do wyboru mamy różne zestawienia, materiały i kolorystykę. Bez trudu dopasujemy mebel tapicerowany do charakteru wnętrza, tworząc niebanalną całość.

Designerskie fotele

Etap Sofa udowadnia, że potrafi tworzyć rzeczy niezwykłe. Proponowane przez nich fotele i pufy to przykład mebli tapicerowanych z najwyższej półki. Nowoczesnych i designerskich. Luksusowych i artystycznych. Wytwornych i niebanalnych.

Wystarczy spojrzeć na stylowy fotel Trick, żeby się o tym przekonać. Piękne pikowania połączone z wysokimi, delikatnymi nóżkami i z zaokrąglonymi podłokietnikami – decydują o wysublimowanej prezentacji tego mebla. Wygodne siedzisko i oparcie stanowi podstawę dla idealnego ułożenia ciała.

Awangardowe pufy

Także hoker (taboret) Fox proponowany przez Etap Sofa to mebel wyróżniający się swoim wyglądem. Doskonale uzupełni awangardowe wnętrze, tworzone przez nowoczesne meblościanki i oryginalne stoliki aluminiowe czy drewniane. Dostępny jest w wielu rodzajach skór naturalnych.

Zjawiskowe sofy

Sofa E-Motion, kolejna propozycja Etap Sofa, to potwierdzenie tego, że meble tapicerowane zgodnie z nazwą, dostarczają emocji i poruszenia. Ruchome oparcia, wysuwany zagłówek oraz funkcja relaks – takie dodatki mają wielkie znaczenie dla naszego poczucia luksusu w codzienności. Zapewniają idealny wypoczynek. Pomagają zadbać o dobre emocje.

Sofa E-Motion dostępna jest w wersji z szufladą na pościel pod siedziskiem oraz w wersji z funkcją spania o powierzchni 123 x 196 cm (rodzaj funkcji szufladowo-podnośnikowej).