Jak zmienić wygląd ogrodu poprzez dodatki?

Piękny, zadbany ogród jest jednym z najlepszych miejsc na popołudniowy odpoczynek. Stworzenie miejsca do relaksu w ogrodzie nie wymaga wysokich nakładów finansowych – wystarczy kilka dopasowanych do naszych potrzeb mebli oraz dodatków.

 

Meble, które cieszą oczy!

Pierwszym krokiem jest wybór mebli – powinny być przede wszystkim odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Zastosowanie aluminium jako materiału na stelaż okazało się strzałem w dziesiątkę. Meble takie są nie tylko trwałe, ale i lekkie. Wśród materiałów wierzchnich króluje rattan, technorattan, poduszki tapicerowane tkaninami hydrofobowymi i wiele innych. Wybór kompletu ułatwią nam przejrzyste strony internetowe producentów.

 

Nowoczesny parasol do ogrodu uchroni przed słońcem

Aby móc korzystać z miejsca wypoczynkowego w ogrodzie podczas upalnego lata warto zaopatrzyć się w parasol ogrodowy, który będzie chronił nas przed szkodliwym promieniowaniem UV. Nadmierna ekspozycja na słońce może powodować poparzenia słoneczne, jak również odwodnienie czy udary. Dzięki parasolom ogrodowym możemy cieszyć się latem i piękną pogodą bez obawy o nasze zdrowie.

 

Jaki parasol wybrać?

Wybór jest olbrzymi. Na stronie parasol-ogrodowy.pl znajdziemy modele okrągłe i kwadratowe, których czasze tworzone są z poliestru pokrytego poliuretanem. Połączenie to gwarantuje, że parasol będzie odporny nie tylko na promieniowanie UV, ale także na wilgoć i wnikanie pyłu. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje też, że czasza nie straci swojego pięknego koloru przez wiele lat. Decydując się na parasol musimy również wybrać rodzaj podstawy – do wyboru mamy klasyczne podstawy, podstawy na ruchomych kółkach oraz elementy do wkopania w ziemię. Klient samodzielnie wybiera również kolor czaszy.