Innowacyjne urządzenie do liposukcji – sposób na piękną sylwetkę

Boczki nieestetycznie wylewające się znad spodni, wystający brzuszek, który nie mieści się już w ulubionej sukience, ramiona nieładnie wyglądające w wyciętej, letniej bluzce… Każdy z nas walczy z kompleksami zaburzającymi odbiór swojego ciała. Niestety, walka z niechcianym tłuszczem często kończy się fiaskiem. Kiedy standardowe metody zawodzą, warto sięgnąć do sprawdzonych, potwierdzonych naukowo metod. Nieocenionym wsparciem w walce o idealne ciało, dobre samopoczucie i zdrowie jest medycyna estetyczna, a dokładniej – zabieg liposukcji RFAL. Jakie efekty może zapewnić Ci nowoczesne urządzenie do liposukcji? Sprawdź!

Urządzenie do liposukcji Embrace RF – przełom w odchudzaniu

Urządzenie do liposukcji z linii Embrace RF rewolucjonizuje rynek medycyny estetycznej. Zaawansowany technologicznie sprzęt zaprojektowany został przez izraelskich specjalistów pracujących dla firmy Inmode. Urządzenie do liposukcji Embrace RF nadaje znanemu wszystkim zabiegowi zupełnie nową definicję.

Podczas zabiegu przeprowadzanego przez lekarza tkanka tłuszczowa poddawana jest działaniu prądu RF wytwarzanego przez specjalne głowice. Energia przepływająca między dwiema elektrodami ogrzewa skórę i znajdujący się pod nią tłuszcz. W efekcie niechciana tkanka tłuszczowa upłynnia się, co ułatwia usunięcie jej z organizmu. Dzięki zróżnicowanym głowicom lekarz może wyszczuplić wszystkie partie ciała, nawet te niewielkie wymagające maksymalnej precyzji.

Potwierdzone działanie i bezpieczeństwo

Kuracja z wykorzystaniem urządzenia do liposukcji Embrace RF  jest znacznie łagodniejsza dla ciała i bezpieczniejsza niż klasyczna liposukcja. Co ważne, w tym przypadku pacjent nie znajduje się pod narkozą – zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji po zabiegu i wynosi zaledwie dwa dni.