Czy znasz nowoczesne zadaszenie w formie tarasoli?

Na pięknie zaaranżowanym tarasie będziemy chcieli spędzać każdą chwilę, szczególnie w trakcie upalnego lata. Towarzystwo zieleni, świeże powietrze oraz doskonała aura to tylko niektóre z zalet płynących z czasu na tarasie. Jak zaaranżować to miejsce, aby zachęcało do odpoczynku? Jakie elementy wybrać, by mieć pewność wysokiej wygody i bezpieczeństwa?

Meble na medal!

W ogrodach i na tarasach królują meble – to one powinny być zakupione w pierwszej kolejności. Wybierajmy konkretne elementy czy zestawy przede wszystkim przez wzgląd na nasze potrzeby. Jeśli na tarasie pragniemy gościć bliskich i częstować ich smakołykami warto wybrać klasyczny stół i wygodne fotele technorattanowe czy rattanowe. Na tarasach świetnie sprawdzą się również klasyczne sofy narożne, na których wygodnie usiądzie kilka osób. Istotne jest, aby zakupione meble były wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu będą one cieszyć nasze czy wiele lat.

Zadaszenie tarasu – co wybrać?

Jak uchronić się przed palącym słońcem w środku gorącego lata? Najlepszym rozwiązaniem okazuje się być tarasola, która w przeciwieństwie do klasycznych parasoli ogrodowych pozwala zacienić cały obszar wypoczynkowych i nie wymaga stałej regulacji. Modele dostępne na stronie tarasola.pl zachwycą nas nie tylko wspaniałą linią czy kolorystyką – tarasole całkowicie zmienią nasze postrzeganie wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jak tworzona jest tarasola?

Konstrukcja tarasoli wykonana jest z elementów aluminiowych malowanych proszkowo. Kolor konstrukcji klient wybiera samodzielnie z palety ponad 200 klasycznych barw. Wewnątrz konstrukcji znajduje się ukryty system odprowadzania wody. Dachy tworzone są z tkanin technicznych lub aluminiowych lameli obracających się o 135 stopni.