Popularne zabiegi medycyny estetycznej

Coraz częściej poddajemy się zabiegom medycyny estetycznej. Gabinet medycyny estetycznej w Katowicach oferuje bardzo różne zabiegi.

Jakie zabiegi oferuje gabinet medycyny estetycznej w Katowicach?

Bardzo popularnym zabiegiem, który ma w swojej ofercie gabinet medycyny estetycznej w Katowicach jest zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Spośród zabiegów medycyny estetycznej jest to zabieg mało inwazyjny. Do jego wykonania używana jest tylko bardzo cienka igła. Zabieg trwa krótko, nie wymaga żadnych specjalnych przygotować ani rekonwalescencji. Bardzo popularnym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest także zabieg mezoterapii. Zabieg mezoterapii może zostać wykonany na następujących partiach ciała: twarz, szyja i dekolt, dłonie, okolice oczu.

Zabieg mezoterapii może być wykonany także na ciało. Zabieg mezoterapii opóźnia efekty starzenia. W trakcie zabiegu w skórę wtłaczany jest koktajl odżywczych substancji dobranych do potrzeb każdej pacjentki czy pacjenta. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast. Można go wykonać o każdej porze roku, także latem. Zabiegowi mezoterapii poddaje się naprawdę wiele kobiet.

 

Inne zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegiem, na który decyduje się wyjątkowo dużo osób jest usuwanie zmarszczek mimicznych. Zabieg ten może zostać wykonany nie tylko u kobiet, bardzo często temu zabiegowi poddają się także mężczyźni. Dzisiaj zmarszczki mimiczne mogą zostać usunięte bez użycia skalpela. Do wykonania tego nieinwazyjnego zabiegu lekarz specjalista zatrudniony w gabinet medycyny estetycznej w Katowicach wykorzystuje toksynę botulinową. Zabiegiem, który ma na celu redukcję zmarszczek jest także wolumetrii, który polega na tym, że zostaje w jego trakcie uzupełniona gęstość skóry. Zabieg nie jest inwazyjny, preparat wypełniający wstrzykiwany jest przy pomocy kaniuli.