Opadający owal i zwiotczenie skóry – rozpocznij walkę ze starzeniem!

Idealnie gładką, napiętą skórą jest nam dane cieszyć się do mniej więcej 25. roku życia. Po tym czasie możemy zauważyć, że z roku na rok nasza twarz zaczyna tracić swój młodzieńczy blask i witalność. Kąciki ust zaczynają opadać, owal twarzy traci ostrość, policzki nieco się zapadają, a na skórze pojawia się coraz gęstsza sieć drobnych zmarszczek, które z czasem się pogłębiają… Czy musimy bezczynnie patrzeć, jak nasze odbicie w lustrze coraz  bardziej się zmienia? Niekoniecznie! Sprawdź, jak zatrzymać wskazówki biologicznego zegara i odzyskaj pewność siebie!

Dlaczego skóra się starzeje?

Za napięcie i elastyczność skóry odpowiadają głównie trzy substancje – elastyna, kolagen oraz kwas hialuronowy. Niestety, im jesteśmy starsi, tym ilość drogocennych substancji w naszym organizmie maleje, a ich jakość spada. Brakuje również związków, które w naturalny sposób pobudzały ich produkcję. Mimo regularnego stosowania wysokiej jakości kremów oraz suplementacji witamin i minerałów, cofnięcie tych zmian nie jest możliwe. Nadzieję na przywrócenie swojej skórze witalności daje medycyna estetyczna.

Medycyna estetyczna – tajna broń w walce z oznakami starzenia

Coraz większa rzesza osób (zarówno pań, jak i panów) decyduje się poszerzyć standardową pielęgnację kremami i maseczkami o regularne odwiedzanie gabinetu medycyny estetycznej. I nic w tym dziwnego: dzięki innowacyjnym zabiegom przeprowadzanym przez doświadczonych lekarzy możemy szybko, bezboleśnie i w pełni bezpiecznie cofnąć zmiany, które zaszły na naszej twarzy. W ostatnim czasie szczególnie dużą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem światła podczerwonego oraz prądu RF. Bezbolesne, nieinwazyjne i w pełni bezpieczne kuracje przynoszą zachwycające efekty już po pierwszej kuracji. Więcej na temat innowacyjnej medycyny estetycznej dowiesz się dzięki stronie shar-pol.pl.