Dom i Wnętrze

Nietuzinkowe elementy wyposażenia ogrodu

Nowoczesny ogród to idealne miejsce do wypoczynku da całej rodziny. Poprzez wybranie odpowiednich mebli i dodatków bez trudu zaprojektujemy przestrzeń odpowiednią do wypoczynku, podawania posiłków, pracy, zabawy. Jakie elementy wykorzystać, aby osiągnąć zaskakujący efekt?

Piękne meble wprost od producenta

Olbrzymia oferta producentów mebli ogrodowych sprawia, że każdy z nas bez trudu powinien znaleźć komplet dopasowany do indywidualnych potrzeb. W praktyce jednak musimy być świadomi, że meble powinny być nie tylko piękne, ale przede wszystkim: trwałe. Meble ogrodowe wystawione na świeże powietrze narażone będą na zmienne warunki atmosferyczne: silne promieniowanie słoneczne, działanie wilgoci, wnikanie kurzu. Zastosowanie materiałów takich jak aluminium malowane proszkowo sprawi, ze stelaże mebli ogrodowych będą trwałe i odporne na uszkodzenia.

Wśród najchętniej wybieranych kompletów mebli ogrodowych wymienia się meble technorattanowe. Technorattan jest doskonale znany polskim kupującym – dzisiaj jednak producenci oferują go w odświeżonej, nowoczesnej wersji. Meble tarasowe technorattanowe oferowane są w kompletach z wieloma elementami: sofami narożnymi, stolikami kawowymi, krzesłami, fotelami, leżankami. Meble technorattanowe sprawdzą się zarówno  na obszernych tarasach, jak i w ogrodach – to idealne rozwiązanie dla każdego.

Odpoczynek w ogrodzie również po zmroku

Lato to wspaniała pora na to, aby korzystać z uroków natury, również po zmroku. O atmosferę  w strefie relaksu zadba palenisko w ogrodzie. Nowoczesne paleniska gazowe nie tworzą dymu i nie sypią iskier. Produkt wyposażony jest w elektryczny zapłon, a klasyczne polana drewniane zastąpione zostały polanami ceramicznymi. System bezpieczeństwa zapobiega przed przypadkowym wyciekiem gazu.

Previous ArticleNext Article
pergola s naklápacími lamelami pergola na terasu led lampy do zahrady