Ciekawe

Skład opału

Węgiel jest od lat jednym z najpopularniejszych paliw, które służą do ogrzewania budynków. Chociaż wielu ludzi twierdzi, że spalanie węgla przyczynia się do powstawania smogu, w niektórych nowych domach w dalszym ciągu montuje się piece przeznaczone do spalania węgla.

Emisję szkodliwych substancji do atmosfery można ograniczyć na przykład poprzez stosowanie wysokiej jakości węgla, który nie tylko posiada lepsze parametry procesu spalania, ale jest też dużo bardziej przyjazny środowisku. Chcąc zakupić tego rodzaju węgiel, warto zapoznać się z naszą ofertą.

Dlaczego warto wybrać Alpari?

Nasza oferta jest bardzo szeroka, przez co docieramy do różnych klientów. Oprócz szerokiej gamy asortymentu oferujemy również wsparcie przy wyborze konkretnego rodzaju paliwa. W naszym asortymencie oprócz paliw stałych znaleźć można również niezbędne akcesoria oraz dodatki – na przykład drewno opałowe, brykiety lub rozpałki przeznaczone do rozniecania pieca. Z naszą ofertą napalisz w domu od A do Z.

Nasza oferta

W sprzedaży posiadamy większość dostępnych na polskim rynku rodzajów węgla – począwszy od najwyższej jakości koksu, poprzez groszki i ekogroszki, skończywszy na miałach i pyłach węglowych. Każde z paliw, które oferujemy, posiada dodatkowo certyfikat potwierdzający jego jakość oraz skład chemiczny. Dostępne w naszej ofercie paliwa stałe spełniają wszystkie obowiązujące normy środowiskowe, dlatego kupując u nas ma się pewność, że nie zatruwa się środowiska szkodliwymi substancjami.

Nasz skład opału oferuje również dostawy węgla do klientów. W zależności od odległości oraz ilości paliwa, skład węgla pobiera ustalaną indywidualnie opłatę. Dostawa węgla może obejmować sam transport opału lub transport oraz wniesienie – w zależności od opcji wybranej przez klienta.

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

Nasi pracownicy są bardzo doświadczeni i chętnie pomogą zarówno przy wyborze odpowiedniego paliwa, jak i przy samym transporcie i wniesieniu. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy klient znajdzie coś dla siebie. Oferujemy węgiel oraz koks sprzedawany luzem oraz workowany, pakowany po 25 kg.

Węgiel sprzedawany w workach przeznaczony jest dla osób, które zużywają go niewiele lub dla tych, którzy cenią sobie porządek i nie mają w domu miejsca, w którym węgiel mógłby leżeć „luzem”. Węgiel sprzedawany na wagę przeznaczony jest raczej dla osób, które potrzebują go po kilka ton. Zakup na wagę wychodzi nieco taniej.

Nasza firma umożliwia również rozłożenie płatności za opał na raty. Dzięki temu każdego stać na zakup węgla w naszej firmie. Zapraszamy.

Previous ArticleNext Article