Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/kb-direct/htdocs/kb-direct.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Sensum Mare - naturalne kremy co codziennej pielęgnacji twarzy - KB-direct
Ciekawe

Sensum Mare – naturalne kremy co codziennej pielęgnacji twarzy

Na sklepowych półkach drogeryjnych znaleźć można różnego rodzaju kremy do twarzy. Jest ich naprawdę tak dużo, że ciężko tak naprawdę wybrać ten jeden jedyny, który będzie wyróżniał się wyjątkowym działaniem. W jaki sposób najlepiej wybrać krem do codziennej pielęgnacji twarzy? Oto kilka wskazówek.

Typ skóry

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie odnośnie tego, jaki krem okaże się najlepszym, należy zdać sobie sprawę z tego, jaki ma się typ skóry. Rozróżniamy cztery typu skóry:

  • normalną – najczęściej mają z nią do czynienia dzieci. Zmienia się ona w okresie dorastania.
  • suchą – z tendencją do wychodzenia zmarszczek. Osoby będące posiadaczami tego rodzaju skóry mogą mieć wrażenie wciąż napiętej skóry.
  • tłustą – błyszcząca powłoka, która wskazuje, że ma się do czynienia z nadmiarem sebum. Ma ona problem z trądzikami i innymi zaskórnikami.
  • mieszaną – skóra w obrębie czoła, nosa i brody ma tendencję do przetłuszczania się. Pozostała część jest bardzo sucha.

Do tego należałoby wymienić skórę wrażliwą, która wymaga jeszcze bardziej szczegółowej, codziennej pielęgnacji. Wyróżnia się tym, że na jej powierzchni mocno widoczne są naczynia krwionośne.

Jak dbać o poszczególne typy skóry?

Skoro już wszyscy wiedzą z jakim dokładnie typem skóry mają do czynienia, należy sprawdzić w jaki sposób należy o nią zadbać. Codzienna pielęgnacja powinna polegać na:

  • cera normalna – stosowanie łagodnych preparatów o jak najbardziej naturalnym składzie. Do tego należy dołączyć krem o bogatym składzie witamin i minerałów.
  • cera sucha – należy stosować produkty o kremowej konsystencji. Należy położyć mocny akcent na dużą obecność lipidów w kremie. 
  • cera tłusta – kremy z lekką formułą, które są w stanie wyregulować wydzielanie się sebum. Na dzień należy stosować kremy matujące, które będą przeciwdziałać w przypadku zbyt mocnemu błyszczeniu się skóry.
  • cera mieszana – wiosną należy stosować kremy o lekkiej konsystencji. Na zimę należy stosować kremy o bogatszej konsystencji.
  • cera wrażliwa – specjalnie dedykowane kosmetyki o naturalnym składzie lub też specjalne dermokosmetyki.

Idealny krem do twarzy

Chyba nie ma czegoś takiego, jak idealny krem do twarzy. Często bazuje się na opiniach innych osób, ale czy one mają taki sam typ skóry? No właśnie, należy zdać sobie z tego sprawę. Tak, można bazować na opiniach innych osób, ale tylko i wyłącznie wtedy, jeżeli ma się do czynienia z tym samym typem skóry. To właśnie dzięki temu można wybrać najkorzystniejszy produkt dla swojej cery.

Sensum Mare – naturalne kremy do twarzy, łatwe w aplikacji

Mówi się, że tylko osoby o wrażliwej cerze powinny bazować na kosmetykach naturalnych i organicznych. Chociaż nie tylko one, ponieważ wszystkie inne osoby również powinny zdecydować się na kosmetyki naturalne. Można je znaleźć w ofercie Sensum Mare, na malowanalala.eu. Marka, która zachowuje swoją innowacyjnością i nowoczesnym podejściem do każdej osoby. W ich składzie można znaleźć m.in. algi, które mają korzystny wpływ na wygląd skóry. Warto mieć ich kosmetyki pod ręką, w swojej łazience. 

Kolejnym produktem naturalnym do pielęgnacji skóry jest wegańska linia Madara. Są to kosmetyki , które świetnie ukoją zmęczoną oraz podrażnioną skórę.  Są idealne  do pielęgnacji ciała, między innymi mydła, balsamy oraz kremy.

 

Previous ArticleNext Article
Jak wypozycjonować kanał na YouTube https://pepsiohyesabhi.com/idealne-meble-kuchenne-na-zamowienie/ https://studiopieknanr5.pl/jak-zmienic-oblicze-domowych-posilkow/