Ogród na każdą okazję

Ogród na każdą okazję

Posiadanie własnego ogrodu stwarza wielkie pole do popisu w kwestii spędzania wolnego czasu. Tuż za progiem domu możesz stworzyć zewnętrzną jadalnię, która stanie się rodzinnym miejscem spotkań przy niedzielnym obiedzie albo sobotnim śniadaniu, intymny kącik relaksu, gdzie odpoczniesz i wyciszysz się albo gwarne, tętniące życiem centrum towarzyskie. Charakter ogrodu zależy przede wszystkim od jego wyposażenia. Jakie meble pozwolą na wykreowanie przestrzeni idealnej?

Herbatka pod chmurką

Aromat świeżej kawy pobudzający do działania o poranku, promienie słońca delikatnie padające na twarz i orzeźwiająca dawka świeżego powietrza… Czy możesz sobie wyobrazić piękniejszy początek nowego dnia? Nowoczesne zestawy mebli ogrodowych składające się z krzeseł i stołu to praktyczne i uniwersalne wyposażenie, które znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni. Warto wybierać większe komplety, które sprawdzą się zarówno podczas kolacji we dwoje, jak i stworzą warunki do zorganizowania obiadu. Aby stół był jak najbardziej praktyczny, wybieraj modele z blatem wzmacnianym szkłem hartowanym, któremu nie straszne są ciężkie misy i gorące naczynia. Krzesła ogrodowe na patio będą maksymalnie wygodne, kiedy wybierzesz modele z piankowymi siedziskami, których poszewki można łatwo wyprać.

Przestrzeń tylko dla Ciebie

Nic nie zagwarantuje Ci tak wartościowego odpoczynku, jak chwila sam na sam z własnymi myślami pod gołym niebem. Zwyczajny taras stanie się intymną oazą odpoczynku, kiedy postawisz na nim głęboką, designerską huśtawkę w modnej formie kokonu. Wchodząc do przytulnego wnętrza bujanego fotela, szczelnie odizolujesz się od świata, delektując się błogim, delikatnym kołysaniem. Jeśli preferujesz bardziej tradycyjne rozwiązania, postaw na komfortowe leżaki z regulowaną wysokością oparcia.