Nowoczesne wyposażenie kuchni

Jak sprawić, aby nasza kuchnia stała się miejscem w którym chętnie spędzamy czas? Warto zadbać o komfort podczas gotowania. Pomogą w tym nowoczesne garnki, patelnie i noże oferowane przez topowych producentów. Jakie rozwiązania okażą się w kuchni strzałem w dziesiątkę? Oto kilka topowych propozycji!

Garnki tworzone z materiałów wysokiej klasy

Podstawą w kuchni są oczywiście garnki. Powinny być funkcjonalne, lekkie, trwale, wyposażone w odpowiednie dodatki. Na stronie gerlach.pl znajdziemy nowoczesne komplety, odznaczające się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również pięknym designem. Producent dba o to, aby każdy klient znalazł coś dla siebie. Mogą być to komplety składające się z kilku lub kilkunastu elementów, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne garnki tworzone są ze stali nierdzewnej – materiał ten zabezpieczono przed korozją, odkształcaniem, działaniem wilgoci. W dnie garnków Gerlach umieszczono aluminiowe dyski, których zadaniem jest lepsze rozprowadzanie ciepła, a co za tym idzie: oszczędność energii. Dzięki dyskom garnki mogą być wykorzystywane na wszystkich typach kuchenek, również na kuchenkach indukcyjnych. Garnki uzupełnione są o szereg funkcjonalnych dodatków, takich jak lejki, sitka, wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. Każdy garnek posiada dedykowaną pokrywkę, która doskonale przylega. Niewielkie odpowietrzniki pozwalają na odprowadzanie nadmiaru pary wodnej i na zagęszczenie potrawy.

Patelnie wysokiej klasy

Uzupełnieniem kuchni powinny być również patelnie zaprojektowane w taki sposób, aby smażenie pozwalało na wydobywanie najlepszych cech potraw. Nowoczesne patelnie z powłoką ceramiczną pozwalają na smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu, co znacząco obniża kaloryczność potraw.