Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/kb-direct/htdocs/kb-direct.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Meblościanka pokojowa w dobrym stylu - KB-direct
Dom i Wnętrze

Meblościanka pokojowa w dobrym stylu

Meblościanka pokojowa jest bardzo uniwersalnym zestawem meblowym, który był stosowany już nawet przez naszych przodków. W chwili obecnej wiele osób również decyduje się na zastosowanie takich zestawów meblowych w salonach i w innych pokojach zyskując uniwersalne i funkcjonalne wyposażenie wnętrz.

Klasyczna meblościanka pokojowa 

Meblościanka pokojowa w klasycznym wydaniu może kojarzyć nam się już poniekąd z reliktami historii. Dla jednych takie meble od razu przywodzą na myśl wcale nie tak odległe czasy PRL-u, kiedy rządziły one w polskich domach. Pewne elementy tamtych zestawów meblowych nadal można spotkać w naszych mieszkaniach i domach. Jednak są już jednak tylko pojedyncze sztuki wspaniale komponujące się z nowoczesnymi obiektami wyposażenia wnętrz. Na rynku są obecne jednak takie meblościanki w nowej odsłonie klasycznego stylu. Świetnie prezentują się meble wykonane z drewna naturalnego koloru z dodatkiem czarnego laminatu na szafce RTV lub też na specjalnej półce przeznaczonej na książki. 

Nowe spojrzenie na meblościanki

Wielu producentów meblowych uznało jednak, że tradycyjna, drewniana meblościanka pokojowa musi zostać kompletnie odmieniona, aby zyskać zupełnie nowe, bardziej eleganckie, luksusowe oblicze. Nie można się więc dziwić, że do ich stworzenia została wykorzystana cegła, metal lub beton w najróżniejszym wydaniu. Do tego jasne kolory całego zestawu meblowego wskazujące na inspirację stylem skandynawskim świetnie dopasowujące się do małych i dużych pokojów dziennych. 

Previous ArticleNext Article
https://birchclothing.com/czy-szafy-na-zamowienie-sprawdza-sie-w-mieszkaniach/ https://mundopediu.com/7-wskazowek-przy-remoncie-domu-informacje-praktyczne/ https://bombardirovka.com/kuchnia-marzen-meble-kuchenne-na-zamowienie/