Lampa Miffy - źródło światła i sposób na wystrój pokoju

Lampa Miffy – źródło światła i sposób na wystrój pokoju

Lampa Miffy zaprojektowana została przez najlepszych specjalistów od designu w holenderskim studiu Mr Maria. Wyprodukowano ją z mlecznobiałego polietylenu, co sprawia, ze światło jest ciepłe i bardzo przyjemne – tworzy nastrój spokoju i bezpieczeństwa, idealny podczas zasypiania. Lampa wyróżnia się nie tylko walorami użytkowymi, jest ponadto idealnym elementem wystroju wnętrza, kwintesencją niepowtarzalnego skandynawskiego designu i dowodzi, że powściągliwe aranżacje mogą się podobać i pokazać dodatkowo nowe niepowtarzalne oblicze, które trafi w gusta małych dużych.
Lampa Miffy jest elegancka w swojej prostocie, a przy tym zabawna i urocza, przybrała kształt bardzo lubianego przez wszystkie dzieci króliczka Miffy. Wszyscy, bez względu na wiek polubią od razu tę dużą, białą lampę i stanie się ona ich towarzyszem w salonie czy każdym innym pokoju, zwłaszcza dziecięcym.

Doskonałe źródło światła w prostej nowoczesnej obudowie, to pierwsza zaleta, a świetna dekoracja dziecięcego pokoju to druga zaleta Lampy Miffy. Światło, jakie daje Lampa Miffy można regulować, jest ono przy tym przyjemne i ciepłe, tworzy idealny nastrój do zasypiania albo czytania bajek na dobranoc. Funkcja ściemniania, którą posiada Lampa Miffy, sprawia, że dzieci które boją się zasypiać w ciemności, będą mogły wreszcie spać spokojnie w nienatarczywym świetle, które nie razi oczu i nie przeszkadza w śnie. Mamom dzięki lampie łatwiej będzie zająć się nocnym karmieniem i przewijaniem niemowlaka.

Króliczek Miffy powstał w tysiąc dziewięćset pięćdziesiątym piątym roku, wtedy narysował ją (bo króliczek jest dziewczynką) Dick Bruny. Od tego czasu powstało mnóstwo książkowych historyjek o Miffy, filmów, a nawet musicali, a ona stał się wielką sławą, mimo to pozostała bardzo skromna, niech w blasku sławy Miffy będzie też skąpany był pokój twojego dziecka – kup Lampę Miffy.

Lampa Miffy jest ekologiczna – polietylen, z którego wyprodukowano lampę, poddaje się w stu procentach recyklingowi. Jest przy tym materiałem, dzięki któremu lampa jest bardzo stabilna, wytrzymała i nie nagrzewa się. Żarówka ledowa sprawia, że lampa jest niezwykle energooszczędna, zapala się niemal natychmiast po przyciśnięciu włącznika i, co najważniejsze, daje światło o barwie bardzo zbliżonej do naturalnego, co korzystnie wpływa na oczy. Lampa Miffy posiada również regulację natężenia światła, od mocnego do przyciemnionego, tak że nada się zarówno do czytania, jak i wieczornego opowiadania bajek i snucia innego rodzaju opowieści.