Elementy wyprawki, które ułatwią życie rodzicowi

Przyjście dziecka na świat poprzedza etap wielkich przygotowań. Rodzice oczekujący swojego potomka muszą skompletować całą wyprawkę składającą się z ogromu niezbędnych dziecku elementów. Jakie nietypowe akcesoria i sprzęt warto ująć na swojej liście?

Przewijak

Urządzając pokój dziecięcy, warto znaleźć miejsce na przewijak. Zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach mebel znacznie ułatwi zmianę pampersów i inne zabiegi higieniczne. Komoda o specjalnej budowie wyposażona w miękką nakładkę zapewni mamie i tacie wygodę, a maluszkowi – maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki licznym półeczkom wszystkie kosmetyki oraz akcesoria higieniczne dla dziecka będą zawsze pod ręką wtedy, kiedy będziesz ich potrzebować.

Wózek dziecięcy wielofunkcyjny zamiast klasycznej gondoli

Tradycyjna gondola służy dzieciom jedynie przez kilka miesięcy. Kiedy dziecko umie już siadać, płaski wózek, w którym dziecko może jeździć jedynie na siedząco, przestaje spełniać swoją funkcję. Zamiast wydawać niemałe pieniądze na gondolę, a za chwilę na spacerówkę, postaw na bardziej praktyczne rozwiązanie – wózek 3w1. Do największych zalet wózków dziecięcych wielofunkcyjnych zaliczyć możemy ich uniwersalność. Nowoczesne urządzenie łączy w sobie funkcje gondoli, spacerówki, a nawet nosidełka. Aby dostosować wózek do zmieniających się potrzeb dziecka, wystarczy jedynie wpiąć w stelaż na kółkach odpowiednią nakładkę. Co ważne, modele proponowane przez czołowe marki są lekkie i poręczne, a złożone do kompaktowych rozmiarów bez problemu mieszczą się nawet w niewielkim bagażniku.

Pogdrzewacz do butelek

Planujesz częste podróże ze swoim dzieckiem? W takim razie z pewnością niezwykle przydatnym elementem wyprawki okaże się podgrzewacz do butelek. Niewielkie urządzenie wyposażone w zasilacz samochodowy umożliwi szybkie podgrzanie butelek czy słoiczków wtedy, kiedy dostęp do kuchni jest utrudniony.