Ciekawe

Statuetki szklane- prestiż i sukces

Statuetki szklane wiążą się z prestiżem i dobrym stylem. Osoby nimi obdarowane czują się wyjątkowo. Dlatego obecnie statuetki szklane wyparły puchary .Są one synonimem sukcesu i wyróżnieniem. Dlatego idealnie sprawdzą się jako nagroda podczas zawodów sportowych, jak i innych konkursów.

Statuetki- dla sportowców

Statuetki szklane są idealną pamiątką zwycięstwa. Zatem to najlepszy wybór podczas zawodów sportowych, jak i innych konkursów. Warto jednak pamiętać, aby uhonorować nie tylko zwycięzców, ale również wszystkich uczestników zawodów.

Statuetki mogą być w różnych kształtach, a także kolorach, stąd bardzo łatwo dopasować je do przedsięwzięcia, czy też zawodów. Laureatom konkursów recytatorskich warto podarować statuetki szklane w kształcie książki, gdzie można wygrawerować wiersz, który dziecko recytowało. Dla zwycięzców w zawodach sportowych najlepiej wybrać statuetki szklane w kształcie piłki, też koszulki piłkarskiej.

Statuetki szklane- dla solenizantów

Bardzo często znalezienie odpowiedniego prezentu dla drugiej osoby jest trudne i problematyczne. Warto wiec zaoszczędzić swój czas i zdecydować się na podarowanie solenizantowi statuetki szklanej. Tutaj można postawić na taką z wygrawerowanymi życzeniami, może być też w formie mniej oficjalnej, np ze śmiesznym wierszykiem.

Statuetki szklane cechuje symbolika i aura wyjątkowości, zatem mogą być też formą podziękowania dla bliskiej ci osoby. Obdarowana osoba na pewno poczuje się wyjątkowa. Również statuetki szklane mogą być podarowane z okazji przejścia na emeryturę, będzie to świetna pamiątka, którą można ustawić w widocznym miejscu.

Zaprojektuj swoją statuetkę

W ofercie dostępne są różne rodzaje statuetek szklanych. Cechuje je innowacyjność i najlepsza jakość materiału. Jest nim szkło hartowane, które jest bardzo mocne i odporne. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście jeżeli klient ma swój własny projekt, forma bez najmniejszego problemu go zrealizuje.

Wszystkie statuetki szklane mogą być stworzone w technice 2d, jak i 3d. Samemu też można wybrać kolor, jak i grawer. Można skorzystać z licznych propozycji wierszy, życzeń, czy też sentencji, jak i wymyślić je samodzielnie.

Statuetki szklane znajdziesz na Pucharowo.pl

Previous ArticleNext Article