Ciekawe

PIT przez internet

Każdy obywatel Polski który w danym roku rozliczeniowym osiągnie dochód, musi zapłacić podatek od niego. Rozliczenia następuje za pomocą popularnych PIT-ów (z ang. Personal Income Tax). Deklarację do właściwego Urzędu Skarbowego należy złożyć do końca kwietnia roku, który następuje po roku w którym wystąpił dochód, a co za tym idzie obowiązek podatkowy.

DARMOWE ROZLICZENIE PRZEZ INTERNET

Darmowy program PIT dostępny na naszej stronie umożliwia wszystkim płatnikom podatku dochodowego rozliczenie swoich zobowiązań podatkowych wygodnie – za pomocą internetu.
Jedyne co jest do tego potrzebne to:
– komputer z dostępem do internetu
– dokumentacja otrzymana od pracodawcy.
Mając te rzeczy w zasięgu ręki nic nie stoi na przeszkodzie, aby błyskawicznie i bezproblemowo wysłać deklarację podatkową do właściwego sobie Urzędu Skarbowego.

PROSTOTA I NIEZAWODNOŚĆ

Program PIT gwarantuje swoim użytkownikom bezbłędne wykonanie deklaracji podatkowej. Warto wiedzieć, że niewłaściwie wypełniony formularz może być przyczyną wielu problemów z Urzędem Skarbowym, których niewątpliwie każdy wolałby uniknąć. Wypełniając papierową wersję deklaracji skazani jesteśmy na możliwość popełnienia błędu, od którego bez większych trudności uchroni nas program dostępny pod adresem naszej strony. Błędnie wypełniony formularz, lub taki, w którym pominięta zostanie jakaś komórka, która powinna zostać wypełniona, będzie natychmiast wychwycony przez system i płatnik podatku zostanie poproszony o naprawienie błędów przed wysłaniem do Urzędu.

Previous ArticleNext Article