Ciekawe

Nowoczesne wózki dziecięce – jakie modele rodzice wybierają najchętniej?

Kupno odpowiedniego wózka dla dziecka to nie lada wyzwanie! Producenci wysokiej klasy akcesoriów dla dzieci oferują ogromny wybór różnorodnych modeli zróżnicowanych pod katem estetycznym i funkcjonalnym. Jakie modele cieszą się największym zainteresowaniem? Sprawdź!

Spacerówki do zadań specjalnych

Klasyczne, lekkie wózki spacerowe coraz częściej zastępowane są modelami wyposażonymi w pompowane, stosunkowo duże kółka. Tego typu spacerówki doskonale sprawdzają się nie tylko podczas spacerów po parku i miejskich ulicach, ale również wypadów nad jezioro, do lasu, w góry. Doskonała amortyzacja, komfort prowadzenia, nieprzemakalne, duże budki i składana konstrukcja o niskiej wadze sprawiają, że nowoczesne spacerówki celująco zdają egzamin w każdych warunkach.

Oszczędność miejsca i pieniędzy, czyli wózki 3w1

Gondola, spacerówka i nosidło w jednym? Dlaczego nie! Niekwestionowanym hitem na rynku są obecnie wózki 3w1 – konstrukcje łączące w sobie funkcję kilku produktów. Nie musisz kupować nosidełka, gondoli, która posłuży dziecku jedynie przez kilka pierwszych miesięcy, a następnie spacerówki. Wszystko, czego potrzebuje Twoja pociecha od narodzin do mniej więcej 3. roku życia, będzie zawierał w sobie wózek 3w1.

Modele dla aktywnych

Kochasz aktywnie spędzać czas? Opieka nad małym dzieckiem nie musi oznaczać rezygnacji ze swoich pasji! Wręcz przeciwnie, rodzice coraz chętniej łączą miłość do sportu ze spacerami z małymi dziećmi. Umożliwiają im to nowoczesne wózki biegowe. W kolekcjach czołowych producentów znaleźć możesz wózki o specyficznej, ergonomicznej konstrukcji przystosowanej do prowadzenia podczas biegu. Tego typu wózki osadzone są przeważnie na trzech dużych i cienkich kołach.

 

Previous ArticleNext Article