Dom i Wnętrze

Nieszablonowe fotele rattanowe

W fotelu można spędzić czasem cały wieczór albo poranek z filiżanką kawy. W salonie czy w zaciszu sypialni, z muzyką w tle, zanurzymy się w przyjemnych doznaniach. Myśli popłyną wolniej. Także w ogrodzie – idealnie wypoczniemy w wygodnym fotelu. Może nawet uda nam się to zrobić lepiej niż w domu.

Wyróżniające się fotele rattanowe

Jeśli pociągają nas piękne przestrzenie, jakby stworzone z marzeń, to zdecydujmy się na romantyczny ogród, w którym ustawimy efektowne fotele rattanowe wprowadzające niezwykły czar i lekkość stylistyczną. Doskonale umeblują każdy ogrodowy zakątek. Słoneczny taras czy artystycznie rozwiązane patio. Pięknie wyglądają na tle naturalnego drewna.

Dlatego fotele rattanowe efektownie zaprezentują się w towarzystwie ogrodowych rzeźb drewnianych czy kamiennych. Stworzą wraz z nimi pejzaż pełen uroku i sekretu. Jakby ilustrację do miłosnej powieści, w której ogród staje się miejscem niezwykłych wyznań i spotkań.

Fotele, które tworzą miejsce spotkań

Dwa fotele rattanowe, ustawione przy ogrodowym stole, pod pergolą czy w cieniu starych drzew – w ten sposób powstaje klimatyczny zakątek do cieszenia się sobą nawzajem. Do spotkań przy aromatycznej kawie. Takie fotele znajdziemy w Garden Space: gardenspace.pl

Fotel rattanowy Versailles – wytworny i okazały. Ustawiony na ceglanym albo drewnianym tarasie stworzy zjawiskową kompozycję, wyróżniającą się spośród wszystkich ogrodowych aranżacji. Pełne podłokietniki w połączeniu z komfortowym oparciem – sprawią, że rozkoszne spotkania przeciągną się do późna.

Fotele, które dają zapomnienie

Albo fotel bujany Marseille. Gwarantuje doznania jak z czasów dzieciństwa. Maksymalne ukojenie i rozbawienie w jednym. Tylko dzieci mogą doświadczać świata w ten sposób. W dorosłym życiu, w ogrodzie, także możemy pobujać się przez chwilę, rozkoszując się pięknym otoczeniem

Previous ArticleNext Article