Ciekawe

Najbardziej pożądana atrakcja weselna: fotobudka!

Fotobudka na wesele to zeszłoroczny hit w branży ślubnej. Czym jest i dlaczego błyskawicznie podbija serca zarówno Par Młodych jak i ich gości?

Nie taka nowość…

Fotobudka na Zachodzie jest dość często spotykaną atrakcją weselną. W Stanach Zjednoczonych jest na tyle popularnym gadżetem, że towarzyszyła od lat nie tylko gościom weselnym podczas imprezy, ale również można ją było znaleźć na dziecięcych urodzinach, balach studniówkowych, a nawet imprezach firmowych.

Witamy w Polsce!

Do naszego kraju trafiła stosunkowo niedawno, lecz szturmem zdobyła miano najlepszej możliwej atrakcji weselnej. Fotobudka na wesele jest obecnie w ofercie wielu firm, które dostarczą ją pod wskazany adres wraz z akcesoriami i osobą, która przeszkoli gości w jaki sposób mają z niej korzystać.

A jak to w ogóle wygląda?!

Fotobudka to po prostu kolorowa budka z wmontowanym aparatem. Weselnicy wchodzą do niej, i włączają automat robiący zdjęcia. Budka pomieści nawet kilka osób. Przed budką znajduje się kosz z różnymi gadżetami: kolorowymi perukami, zabawnymi czapkami, boa z piór itp. Goście dowolnie dobierają akcesoria. Najnowocześniejsze budki posiadają funkcję green screen, która pozwala na wstawianie oryginalnego tła za fotografowanymi osobami, takiego jak np. wodospad, dżungla, czy… powierzchnia Marsa!

To tylko zdjęcia!

Nie, to zdecydowanie nie tylko zdjęcia. Fotobudka na wesele to przede wszystkim świetna zabawa dla weselników strojących się w zwariowane akcesoria do zdjęć. To salwy śmiechu oraz metoda na integrację gości, którzy będą czekali na swoje kilka minut w budce, lub którzy będą tłumaczy
sobie nawzajem jej obsługę.

A co się dzieje ze zdjęciami?

Fotobudka pozwala na wydrukowanie zdjęć w kilka sekund. Część z nich ma nawet opcję wrzucenia ich od razu do Internetu. Wszystkie zdjęcia zrobione podczas imprezy Para Młoda otrzymuje na płycie CD lub pamięci USB, w związku z czym można do nich wrócić, gdy już opadną weselne emocje. Jeśli na weselu dla gości została wystawiona księga pamiątkowa, poza wpisywaniem życzeń mogą oni umieszczać w niej swoje fotki zrobione chwilę wcześniej w fotobudce.

Previous ArticleNext Article