Zdrowie i Uroda

Botox na czasie – czas na botox

Młodość, uroda, spokojna twarz – to wszystko można uzyskać dzięki najnowszym osiągnieciom medycyny kosmetycznej i kosmetologii. Zabiegi z użyciem botoxu pozwalają spełnić marzenia o doskonałości. Pomagają odzyskać to, co utracone, lub zdobyć piękno, którego wcześniej się nie miało.

Toksyna botulinowa

Jak to działa? Wydaje się, że botoks to magiczna mikstura, która w bajkowy niemalże sposób zmienia twarz z brzydkiej, starej, zmęczonej w piękną, młodą i wypoczętą. Tymczasem botoks (toksyna botulinowa) jest substancją rozluźniającą, którą wstrzykuje się do odpowiednich mięśni. Zatrzymuje on odbieranie przez mięśnie impulsów nerwowych, co prowadzi do rozluźnienia mięśni i wygładzenia zmarszczek.

Botoksowe efekty

Jak czytamy na stronie http://medyczne-fbi.pl/botox-krakow/, działanie botoksu dotyczy różnych obszarów ludzkiej cielesności. Dzięki niemu uzyskujemy:

  • czasowe likwidowanie zmarszczek mimicznych,
  • redukcję nadmiernej pracy mięśni,
  • przeciwdziałanie nadpotliwości,
  • zmniejszenie dolegliwości migrenowych.

Efekty działania botoxu widać już po 3-7 dniach, a utrzymują się one ok. 4-6 miesięcy. Młoda, spokojna, piękna twarz – tak preparat botulinowy zmienia oblicze świata i oblicza ludzi.

Previous ArticleNext Article